Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek mit csináljak?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit csináljak? Komolyan gondolja?

Figyelt kérdés
Van egy srác akivel mindennap beszélünk és találkoztunk is már. Viszont akkor láttam, hogy beszél egy másik lánnyal is de azt mondta hogy csak barátok. Megírtam neki hogy nem tudok hinni és nem fog működni. Ő erre azt írta hogy adjak egy esélyt és beszéljük meg mert nem akar elveszíteni és ő soha nem használna ki. Szerintetek ő komolyan gondolja velem vagy csak egy vagyok a sok közül? Néha úgy gondolom hogy tényleg érez valamit, néha meg fordítva
2023. nov. 1. 17:54
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
81%
Hagyd békén, könnyebb lesz neki úgy.
2023. nov. 1. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Békén akartam hagyni de mindig ő keres
2023. nov. 1. 17:57
 3/13 anonim ***** válasza:
82%
Beszéld meg vele ezt.
2023. nov. 1. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 NTBS ***** válasza:
23%

Beszéld meg vele.

Esetleg mutassa meg miről beszélnek.

2023. nov. 1. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Egyszer találkoztatok, akkor is egy másik lánnyal beszélget...

Mitől érezhetne bármit is?

Mivel használna ki, ha nem is vagytok együtt?

2023. nov. 1. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
13%
Felejtsd el.
2023. nov. 1. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Még randi se volt, de már most lerázod azzal, hogy nem bízol benne és féltékenykedsz. Mit gondolna komolyan?
2023. nov. 1. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

"találkoztunk is már. Viszont akkor láttam, hogy beszél egy másik lánnyal is de azt mondta hogy csak barátok. Megírtam neki hogy nem tudok hinni és nem fog működni"

Szerintem kérd meg már most, hogy offolja az összes női ismerősét. Sőt a legjobb, ha törli is őket és az utcán is csukott szemmel jár, mert te mindig nyomozni és számonkérni fogsz.

2023. nov. 1. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Volt randink és sokszor tesz olyan utalásokat mint aki komolyan gondolja már és ha legközelebb találkozunk ki mondjuk hogy együtt vagyunk
2023. nov. 1. 21:30
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
És addig nem?ezt hogy lehet dátumhoz kötni?
2023. nov. 1. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!