Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Komolyan gondolja, hogy...

Komolyan gondolja, hogy költözzek apához? Egy utazás miatt miért csinálja ezt? Ennyiért kidobnátok a lányotokat? Hogy érjem el, hogy ne haragudjon?

Figyelt kérdés

Anyával összevesztünk. Annyi történt, hogy még júniusban voltam Angliában a nagynénémmel egy fesztiválon és ott megismerkedtem egy magyar fiúval, jóban lettünk nagyon. Aztán vele voltam a Soundon is, többször voltam vele Bécsben (az apukája ottani), jött velünk Görögországba is, a balatoni nyaralónkba is tök sokat voltunk. Aztán hívott, hogy jöjjek el velük Franciaországba, de anya mondta, hogy nem, mert nem volt olyan hét egész nyáron, hogy végig otthon lettem volna, velük nem is mentem nyaralni, csak 2 napot voltam ott és hogy nem fogja kifizetni, alig ismerem a fiút és az anyukáját stb.

Elmondtam ezt apának és ő mondta, hogy kifizeti, meg pénzt is ad, menjek nyugodtan, ilyenkor kell szórakoznom és utazgatnom, nem 60 évesen. De anyának azt mondtuk, hogy apával megyek (elvált szülők), mert arra nem mondhatta, hogy nem enged. De anya ma felhívott, hogy tudja, hogy nem apával mentem el és hogy ekkorát még sose csalódott bennem, meg most idegeskedhet otthonról, de nem érdekli, mert ne is menjek majd oda, egyenesen apához menjek a reptérről, mert elküldi hozzá az összes cuccomat, nem érdekli többet a problémáim, mostantól apa nevel, ha bármi bajom van, őt hívogassam és neki hisztizzek, mert elege van belőlem...


De én nem így akartam ezt, apával nincs is jó kapcsolatom, tőle csak pénzt szoktam kérni, nem ismer, semmit nem beszélek meg vele (nem miattam lett ilyen a kapcsolatunk). Szóval most itt vagyok még 2 napot és jól kéne éreznem magam, de tiszta ideg vagyok.


2015. aug. 6. 16:32
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
79%
Totál megértem anyud és ugyanezt mondtam volna neked. Értem én h fiatalon kell menni, de te egész nyáron nem voltál otthon. Anyud tart el és felel érted. Nagyot csalódnék a lányomban, ha kijátszana az apjával, pláne így! Nem biztos h tényleg elzavar, de én tuti h mostantól még a boltba sem engednélek el és semmi zsebpénz, semmi extra dolgot nem vennék neked és még a telód, meg a gépet(ha van neked) elvenném. Ja meg hazaérkezésnél 2 pofonnak lennél gazdája mellé. És nem vagyon idõs, a 20-as éveimben járok. :)
2015. aug. 6. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Még szerencse, hogy anya nem ilyen.

Nem nagyon vannak szabályai... Már 14 éves korom óta elenged fesztiválozni, amióta elkezdtem a gimit, nem szól bele, hogy mikor hová megyek és onnan mikor érek haza, akár hét közben is, zsebpénzt sosem kaptam, annyi pénzt költök, amennyit szeretnék. Ha ő esetleg nem ad, akkor ott van apa kártyája.

A telefonomat és a laptopot, táblagépeket szerintem sosem vette el tőlem, semmiért. Kétlem, hogy ezt majd a végzős évem megkezdése előtt próbálja ki... :D


Szóval nem az a szigorú szülő.

2015. aug. 6. 16:51
 3/12 anonim ***** válasza:
96%
Örülök, hogy már vagy egy éve szórakoztatsz a gazdagkislányos kérdéseiddel.
2015. aug. 6. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
89%
Hát ezt elcseszte akkor anyud, itt is van a böjtje h hazug pi*a lettél. Viszont ha nem ennyire szigorú h elvesz mindent tõled, attól lehet h besokallt és apádhoz küld. Igaz h ez csak látszat megoldás. Normálisabb nem leszel tõle.
2015. aug. 6. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
2. válaszoló?
2015. aug. 6. 16:58
 6/12 anonim ***** válasza:
Akkor kellet volna erre gondolni mikor elszöktél.
2015. aug. 6. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
11%
Hány éves vagy? Ha elmútál 18 akkor max kiröhögheted anyád ezért a felesleges hisztiért. Ha nem akkor sincs igaza. Az én anyám a két kezèt összetenné ha elmennék itthonról szórakozni. Mondjuk el is mentem a Voltra:D Pedig az ország másik végébe lakok.
2015. aug. 6. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Gondolj csak bele egy kicsit ebbe a helyzetbe az anyukád oldaláról... Nem az utazás miatt van elsősorban felháborodva, hanem a hazugságod miatt. Azért külföldre utazni így... Szerintem nem gondolja komolyan, hogy menj apádhoz, csak mérgében mondta ezt. A hozzáállásoddal nagy problémák vannak. Az őszinteség a minimum. És ha bármi baj történik veled az utazás alatt, ő meg azt sem tudja, kivel és hol vagy?!?!?!

Én várnálak a repülőtéren, két marha nagy pofonnal, az egészen biztos. Örülhetnél, hogy ilyen anyád van, és megpróbálhatnál felelősségteljesebben gondolkozni.

2015. aug. 6. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
88%

Gazdag tinipitsa engedély nélkül kiruccan külföldre, nyolcezredik felvonás.

Még mindig nagyon felismerhető vagy kamulány...

2015. aug. 6. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
ezt az ótvar hülye sztorit.
2015. aug. 6. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!