Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek lehet hogy nem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek lehet hogy nem vagyok hetero?

Figyelt kérdés
Mindig kézen fogva járok az egyik legjobb barátnőmmel (aki amúgy biszex), sokszor pusziszkodunk (volt már konkrét szájrapuszi is) meg összebújva alszunk, a barátaim pedig meg vannak róla győződve hogy van köztünk valami, de én nem érzem ezt, de mostmár eléggé elbizonytalanodtam. Szerintetek lehetséges hogy ő érez irántam valamit, vagy lehet hogy nem vagyok hetero? 16/L

nov. 1. 20:58
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
Talán
Csak a barátnőm szerelmes belém
ez teljesen normális, minden barátságba csinálnak ilyeneket
51 szavazat
1 2
 1/15 anonim válasza:
86%
Teszteld le a barátnőm és meg tudod mit érez irántad
nov. 1. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
90%
Tetszik meked most fiú?
nov. 1. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
nem de tetszett már régebben
nov. 1. 21:57
 4/15 anonim válasza:
100%
Ha nem érzel a csaj iránt semmit hetero vagy, azért bizonytalanodtál el mert ő nem az
nov. 1. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
90%
Van egy lány barátom, aki hasonló dolgokat csinált a barátnőjével, de sosem gondolt arra, hogy kapcsolatot akarna egy csajjal. Nyílván van benned egy kis biszex/leszbikus hajlam, hiszen egy full heteró ilyen apró dolgokba sem menne bele, de ennyi alapján nem jelentenék ki semmi biztosat.
nov. 2. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
5%
Nekem miért nem volt sem barátnőm? 😭😭😭
nov. 2. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
81%
Ízleld meg a nyelvét.Nem elég ha véletlen összeér a nyelvetek,legalább 5 másodpercig tartsd a szádban.Figyeld a reakciód,ha azt érzed fúj,hetero vagy.Ha kellemes,bizsergető érzés,leszbi vagy.
nov. 2. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
53%
Nyald ki
nov. 2. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
92%

Istenem ezek a kommentek. Tinédzser vagy és épp egy lelki átalakuláson mész keresztül, fedezed fel önmagad. Ez semmit nem jelent. Az unokatestvérem 17 évesen “lefeküdt” egy lánnyal (ami kis ujjazást jelentett) és párszor csókolóztak meg kézenfogva jártak és még szerelmesnek is érezte magát.

Ma visszagondolva egy jó nagyot röhögnek az egészen a férjével. Egyáltalán nem érdeklik a nők, csak lázadó volt és mindent ki akart próbálni.

nov. 2. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 NTBS ***** válasza:
58%
Próbáld ki és megtudod.
nov. 2. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!