Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek lehet hogy nem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek lehet hogy nem vagyok hetero?

Figyelt kérdés
Mindig kézen fogva járok az egyik legjobb barátnőmmel (aki amúgy biszex), sokszor pusziszkodunk (volt már konkrét szájrapuszi is) meg összebújva alszunk, a barátaim pedig meg vannak róla győződve hogy van köztünk valami, de én nem érzem ezt, de mostmár eléggé elbizonytalanodtam. Szerintetek lehetséges hogy ő érez irántam valamit, vagy lehet hogy nem vagyok hetero? 16/L

2023. nov. 1. 20:58
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
77%
Kamasz vagy, emellett a barátnőd befolyásol. Gondolom a kézfogós puszizás se a te ötleted volt, ha felteszel egy ilyen kérdést..
2023. nov. 2. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
17%
Szia, írj rám, leirom priviben.
2023. nov. 3. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim válasza:
18%
hetero vagy kerj segitseget Istentol ne ess bunbe
2023. nov. 4. 03:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%

Hetero vagy, csak túl sok hülyeséget olvasol meg látsz a neten, és túl sok hülyeségbe belemész, amibe nem kéne, mert csak összezavar és megnehezíti, hogy nyugodtan, boldogan élhess.

Keress valami új hobbit, amihez ennek a lánynak semmi köze, és igyekezz több időt tölteni nélküle, mert nincs jó hatással az önképedre.

2023. nov. 9. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 Fanny 2 ***** válasza:
52%

Ha úgy érzed ,hogy a barátnőd esetleg többet érez irántad, akkor szerintem finom próbálj meg rákérdezni nála, hiszen barátok vagytok és ezt nyugodtan megbeszélhetitek egy más között ( tapasztalatból mondom)

Arról meg ,hogy heteró vagy e.... Ezt csak te tudod eldönteni. Én a leírtakból csak azt szeretném kiemelni, ahogy azt te írtad "elbizonytalanodtál" és mind ez azért történt mert páran megvannak győződve róla ,hogy van köztetek valami. Nekem ebből inkább az jött le ,hogy nem magadtól érzel így .De mint mondtam ezt egyedül csak te tudod eldönteni.

További sok sikert és szép életet:))

-F

2023. nov. 11. 03:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!