Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Beleszerettem egy srácba és ő...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Dinnye2 kérdése:

Beleszerettem egy srácba és ő csomó szép dolgot mondott nekem, de most úgy csinál, mintha mi sem történt volna. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Kérdezzem meg róla? Vagy hagyjam az egészet? Az a baj, hogy nagyon ritkán találkozunk, ezért a legtöbb opció nehezen oldható meg.):

2023. nov. 2. 23:00
 1/9 anonim ***** válasza:
91%

Én azt mondom, egy kérdést megér. Legalább tudni fogod, hogy mi az igazság.

Amúgy meg rohadjon meg, amiért az érzéseiddel játszott. :(

2023. nov. 2. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
67%
#1 Tehát rohadjon meg, mert alapvetően egy udvarias, és az átlagtól magasabb érzelmi intelligenciával rendelkező fiatalember, aki kedveskedett egy nőnek/lánynak, és nem képet kért az intimebb részeiről, de egyáltalán nem biztos, hogy szeretne párkapcsolatot. Hát igen, ezek a csúnya, szemét fériak, kedveskedni sem szabad!!!!!
2023. nov. 3. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Az a baj, hogy az utóbbi 30 évben felnőtt nemzedékek a virtualitásban és nem a való életben szocializálodtak.

Nem fejlett a metakommunikációs képességük, ennél fogva nem tudják dekódolni a másik ember megnyilvánulásait.

Pl. az udvarias kedvességbe ne magyarázzák bele, hogy illető mint nőtől akarna tőlük valamit.

2023. nov. 3. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 October15 ***** válasza:
100%

1.: Egyenlőre annyit tudunk, hogy "csomó szép dolgot mondott róla" aztán meg a kérdező feltételezett valamit, majd megint feltételezett valami mást.


Kérdező: Esetleg kifejtenéd?

Nyilván beszélj vele, ennél bővebbet így ennyi alapján nem igen tudok.

2023. nov. 3. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Bocsánat, de nem szeretném kifejteni. Bővebben annyit mondanék, hogy többek felé is jelezte, hogy igen, mi most kettesben szeretnénk beszélgetni.
2023. nov. 3. 22:51
 6/9 anonim ***** válasza:
79%
3. 2010 korul kezdodott ez a valtozas.. nem 30 eve.. de gyorsasagra baloban olyan mint ha 30 eve lenne facebook, instafax, meg tiktok !
2023. nov. 3. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Szia, itt vagyok szerintem ram gondolsz.
nov. 5. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Nem hinném
nov. 6. 15:30
 9/9 anonim ***** válasza:
Hogy hivnak teged?
nov. 6. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!