Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Van olyan lány aki várja az...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan lány aki várja az igazit?

Figyelt kérdés

Van olyan lány, aki eldöntötte, hogy csak az igazival fog bármit is csinálni, csók, egyéb?

És addig amíg nem találja meg a nagy őt, addig nem fog semmit csinálni?

Ez kifejezetten nem társkeresési kiírás, csak kíváncsi vagyok. Ugyanis én ezt csinálom, és arra vagyok kíváncsi, hogy ez teljesen régimódi, vagy vannak meg ilyenek rajtam kívül is.



nov. 7. 17:50
 1/7 anonim ***** válasza:
88%
És honnan fogod tudni, hogy ő az igazi?
nov. 7. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
Sok pénze van😅
nov. 7. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az lenne a normális, ha minden lány/fiú azzal a személlyel szeretné az első alkalmat (akár csók, akár kézfogás stb), aki rendes aranyos, el tudja vele képzelni a jövőjét.
nov. 7. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
3. az lenne és én is ezt terveztem de mégse így alakult :) így utólag lehet jobb volt tanulságnak hogy mással volt az első, így a következőre aki lehet az igazi máshogy állok hozzá
nov. 7. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
100%
Én várom ugy az igazit nem is akarnám elsietni.
nov. 8. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
100%
Igen, van.
nov. 8. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Azt hiszem, ha összejövünk valakivel, akit szeretünk, akkor úgy érezzük, hogy ő az igazi.

Legalábbis velem ez van.

Nagyon nem az én stílusom lenne az egyéjszakás kaland, vagy bármi ilyesmi.

A párommal csók már volt, de nem felüdtünk le egymással.

Szóval igen, vártam az igazit.

nov. 9. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!