Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek hagyjam vagy se?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek hagyjam vagy se?

Figyelt kérdés
Tehát van egy fiú akivel egy osztályban vagyunk, ez a fiú tetszik nekem de nagyon magába forduló srác aki kevesett beszél. De szoktunk szerezni és ő egyfolytában néz és nem nézünk el, tehát sokáig folytatódik, amikor focizunk és én vagyok a kapuba gyengédeben rug mint másnak, ha más beszél hozzá nem mosolyodik el de ha én akkor igen, másnak nem engedi hogy elvegye a cuccait de nekem igen, és volt hogy elpirult, viszont, nem tudom hogy közeledjek hozzá... Nekem azzal semmi bajom ha egy lány lép elsőnek csak nem tudom hogy lépjek felé, főleg pár napja sokkal inkább magába van fordulva és csendesebb.

nov. 16. 17:04
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem hívd el kajázni suli után. Onnan már úgyis elindul egy beszélgetés. A többi pedig alakul.

Ha van kedved írj majd fejleményeket privátban 😊

nov. 16. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is próbálj kezdeményezni valamit.
nov. 16. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is hívd el valahova.

Elsőre olyan helyre, ahol nem kell sokat beszélni.

nov. 16. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!