Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szeretném ha észrevenne....

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretném ha észrevenne. Tegyek érte, vagy inkább hagyjam?

Figyelt kérdés
Van egy srác. Akivel összeillenénk, személyiségileg. Tehát hasonlóan gondolkodunk és nagyon jól kijönnénk, mint egy pár. Nem beszélgetünk aktívan, sokat, viszont nekem nagyon bejön. De neki én külsőleg nem tetszek, tehát a testem nem tetszik neki, így nem is szeretne igazán megismerni vagyis közelebbről ismerkedni. Tehát a kérdés az, hogy változtassak miatta, vagy nem ér ennyit az egész? :/ 16/L, 17/F

2018. máj. 23. 22:06
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem éri meg. Ha valaki szeret, mindenhogyan szeret, ha nem szereti a külsődet, akkor nem szeret igazán.

Vagy szeret, de baromira felszínes, akkor meg szintén nem éri meg.

2018. máj. 23. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Szasza212 ***** válasza:
Ha te összességében nem érzed rosszul magad a bőrödben, akkor nem kell tenned semmit. Akkor szeressenek úgy ahogy te jól érzed magad. De ha tényleg, de csak ha tényleg peoblémát okoz pl. tükörbe nézni vagy ilyenek, akkor változtathatsz, hangsúlyozom, csak és kizárólag a SAJÁT kedvedért, vagy ha ez veszélyezteti az egészséged. Ezt a srácot hagyd, lesz ennél különb.
2018. máj. 24. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!