Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Bejövök a srácnak?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bejövök a srácnak?

Figyelt kérdés

A fiú az osztálytársam.

Mindig előre enged engem az ajtónál, ha leszeretnek ülni egy helyre és ő is akkor átengedi nekem, ha izgulok egy dolgozatnál elmagyarázza és nem vet meg ha nem értem, hanem rámmosolyog és elmondja mégegyszer, szeretek lovagolni, és akkor mondja h ő is, idegen nyelv órán is kérdezem, hogy mi a kedvenc állata, az ami az enyém (ezt nem így mondta, hanem x állat, ami egyébként az én kedvenc állatom)

Szintén idegen nyelven a előttem ült és a pulcsija a széke támláján volt, elesett a pulcsi, ezt a fiú nem vette észre, én lemásztam az asztal alá és felvettem, a pulcsijával a kezemben visszatértem a székemre és a pulcsit a fiú fejére dobtam, a tanár erre nem szólt semmit, a többiek nem vették észre, a fiú erre hátrafordul és furán néz rám h mert dobtam a pulcsijat a fejére, én pedig mondtam h leesett és h szívesen, aztán valamit elfelejtett hozni a suliba, és megírtam neki h viszek neki is, aztán érkeztünk üzengetni, másnap odaadtam amit kellett hozni, de mikor átadtam neki hosszú másodpercek teltek el és még mindig egymás kezében tartottuk a csomagot, és hát összegért a kezünk és csak bámult a szemembe 9-10 mp n keresztül, azóta is üzengedtünk, az ősziszünet alatt is.Mit gondoltok bejövök neki?



nov. 19. 15:51
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Szerintem barátkozni akar csak.
nov. 19. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
86%
Hány éves vagy, hogy ilyen egyértelmű jelekből nem tudtad levonni a következtetést?
nov. 19. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
15
nov. 19. 20:44
 4/5 anonim ***** válasza:

Lehet hogy tényleg csak barátkozni akár, mert ezek arra is utalható jelek.

Te neked tetszik a srác?

Ha igen akkor viszont neked is lassan a tudtára kell adnod hogy legyen belőle valami.

Sok sikert😊

nov. 21. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
56%
Uhh nehez megmondani ez hosszu folyamat lesz de nem baj ilyen friends to lovers xddd hat hajra lehet bejossz neki de eleg baratsag gyanus de ne hagyd veszni
nov. 21. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!