Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » El hívtam korizni..?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

El hívtam korizni..?

Figyelt kérdés
Én egy kis faluban lakók a várostól nem messze. Áprilisban fel dobta az insta egy helyes fiú profilját, ráírtam. Néha beszélgettünk amikor írtam neki, aztán a múltkor elhívtam korizni. Pár haverjával jött és énis pár osztálytársammal. Nem randinak indítottam, csak, hogy meg ismerhessem. Nos ez kicsit bonyolult de megprobálom érthetően. A fiú akit elhívtam Petinek hívnak, neki a legjobb haverja Áron és nekem van az osztályban egy fiú barátom, aki jóba van Áronnal. És a legjobb barátnőmnek Lucának tetszik az Áron. Ha érthető.. És a fiú barátom elhívta Áront Luca kedvéért, én meg elhívtam magamnak Petit. Tehát a lényeg, hogy nekem és a legjobb barátnőmnek tetszik két fiú akik legjobb barátok. Szóval kint voltam amikor ki futtak a barátnőmék, hogy itt vannak Petiék én gyorsan megittam a forró csokim, és bementem hogy meg nézzem. 1/1 szembe néztünk. Majd kimentem ők is kijöttek arra mi bementünk, és mondta a barátnőm, hogy az én insta profilom nézték. Jó hát én nem igazán mertem odamenni de sokat szemeztünk. Egyszer csak kerestem a szememmel és láttam, hogy mennek ki. Gyorsan utánuk mentünk majd a barátnőim közölték, hogy elmentek. Guorsan utánuk mentünk ketten akkor még éppen öltöztek. Megöleltem és azóta nem bírom. Nagyon vágyom rá, mindig az ölelés van a fejembe nem figyelek semmire és senkire csak azt az ölelést látom magam előtt. Holnap hívja el a barátom korizni de én már most akarom látni nem bírom.. Kicsit mesésen hangzik, álneveket használtam.
nov. 21. 17:33
 1/9 A kérdező kommentje:
Bocsi a helyesírásért.
nov. 21. 17:33
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Mi itt a kérdés, bocsi? :D
nov. 21. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Mit kérdezel?
nov. 21. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Amugy en se tudom csak úgy mit tegyek h kicsit felszabaduljak
nov. 21. 18:15
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Add önmagad,ne parázz azon hogy mit gondol ha valaki túl sokat görcsöl az taszító tud lenni.
nov. 21. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Remélem fogunk még találkozni
nov. 21. 18:51
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
#5 és #3 voltam sok sikert!
nov. 21. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Kettesben hívd el valahova, ne csoportosan. Semmi értelme annak, hogy elhívod, aztán nem mersz odamenni, meg szemeztek.
nov. 22. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Én alapból megkérdeztem, hogy nem jön el? Aztán ők alapból mentek volna ezért nem egyedül jött.
nov. 22. 14:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!