Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Hol találok olyan lányokat...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol találok olyan lányokat akik egyedül járnak korizni, mert nincs kivel elmenniük? Merre keresgéljek ilyen lányt? Más is van ezzel így?

Figyelt kérdés

Nagyvárosban élek és egyedül szoktam korizni menni, nagyon szeretek, hobbi szinten tudok, de minden időt kihasználok ameddig ott vagyok és gondoltam, hogy milyen jó lenne boldoggá tenni egy lányt, ha egyedül lenne ott. Csak hát szerintem ilyen nem látezik, egyedül nem igazán mennek el így korizni.


Bár többször elképzeltem, hogy lányként én örülnék, ha egy srác odajönne és korizna velem hogy ne legyek egyedül és jobbá tenné ezzel is a napom. Más is van ezzel így?



2019. dec. 16. 19:41
 1/5 A kérdező kommentje:

*létezik

Azt elfelejtettem odaírni, hogy 18/F vagyok.

2019. dec. 16. 19:42
 2/5 anonim ***** válasza:
87%
Én lányként szoktam járni egyedül, de csak hétvégén délelőtt, amikor nincsen olyan nagy tömeg. Ha egy fiú odajönne és szimpatikus lenne, biztosan koriznék vele. Szóval mindenképp megér egy próbát, hogy leszólíts valakit, ha egyedül látod.
2019. dec. 16. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
93%
Nem vagyok egy nagyokos, de szerintem azokkal a lányokkal akik egyedül mennek korizni a koripályán lehet találkozni. Ez ugyanis a gyűjtőhelye azoknak, akik korizni járnak.
2019. dec. 16. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 MoneTaliMonolisAmo ***** válasza:
Hmm, figyelj kérdező, én azt mondom, menj el a korcsolya pályára, figyeld a teret, és ha látsz valakit, aki egyedül korcsolyázik, (Lány) Menj oda, és korcsolyázz vele. Sok sikert :)
2019. dec. 16. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Én is egyedül szoktam járni. Örülnék ha vki oda jönne. Szval hajrá!
2020. jan. 5. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!