Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mi járhat a srác fejében?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi járhat a srác fejében?

Figyelt kérdés

Meg szeretném érteni, hogy min járhat az agya/mit érezhet, gondolhat velem kapcsolatban a srác akit szeretek.

Van egy srác, akivel pár hónapja eléggé alakulnak a dolgok. Nagyon megkedveltem, már számtalanszor csókolóztunk, és általában hétvégén ként együtt bulizunk. A legjobb barátjának azt mondta, hogy együtt vagyunk, illetve, hogy szeret engem (nekem még egyiket se mondta lol) és mindenki szerint oda-vissza van értem. Néha én is így gondolom.

Viszont múlt hétvégén egy bálban rettentően berúgott (nem voltam ott) majd fél 2 felé mikor odaértem, nagyon megörült a jelenlétemnek. Az utána következő dolgokat betudtam annak, hogy eszméletlenül ittas volt, de több alkalommal is megemlítette, hogy fel akar vinni a házukba/ elmenni velem hazáig illetve csinált pár dolgot, ami enyhén szólva is arra utalt, hogy szeretne engem (gondolom nem kell tovább tárgyalni, mindenki érti)

Viszont azóta olyan, mintha kerülne. Oké, tudom, hogy konkrétan senkinek soha nem ír vissza, de nem csak ez az egyetlen gond. Úgyvolt, hogy a bál utáni nap találkozunk, majd az utolsó pillanatban lemondta mondván, hogy "vigyáznia kell a testvérére".. persze lehet, hogy csak túl másnapos volt... És azóta 1x írt nekem, megkérdezte, hogy miújság van velem, majd a válaszomat már meg sem nézte. (Ez kb 4 napja volt, és másnap mondta el a legjobb barátja, hogy tökre szeret engem)...

És eléggé össze vagyok zavarodva. Az egyértelmű, hogy ha józan akkor nem igazán bátor ilyen dolgokat tekintve (legalábbis velem) de nem értem, hogy ha elvileg szeret, miért nem keres engem? Mármint... még a vak is látja mennyire szeretem... (Ha részeg, rajta is LMAO)

Mindegy... Köszönöm a türelmet és, hogy végigolvastad. Azt meg pláne, ha tudsz is írni erre valamit :D



dec. 3. 20:03
 1/5 anonim ***** válasza:
93%
Szégyelli magát.
dec. 3. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 October15 ***** válasza:
82%
+ Fosik attól hogy te mit szóltál a dologhoz. :D Csak írd meg neki, hogy ne csak részegen akarjon már ball python and chill-ezni [olyan mint a netflix and chill csak kígyók mert a kígyók jók] és rendben is vagytok. :D
dec. 3. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
43%

Jaja szeretlek csak most 4 napig nem irok🤡🤡


Lehet massal is kavar, a haver meg falaz

dec. 3. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Tudod, hogy szeret, szóval kezdeményezz te. Mondd meg neki, hogy lenne eselye nálad, csak akkor lépjen valamit.
dec. 4. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Lett valami a dologból?
márc. 19. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!