Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan lépjek túl rajta?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lépjek túl rajta?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Igazából csak szeretnék megerősítést kérni illetve beszélgetni. Van egy fiú akibe teljesen beleszerettem de mint kiderült barátnője van. Persze ezt nem tőle tudom, előlem rejtegeti a csajt, már majdhogynem letagadja. Én azt hittem viszont szeret, jeleket küldött,sokszor megérintett, nézett, mindig kereste a társaságom, mindig megdicsérte a külsőm és mindig bíztatott ha suliról volt szó. Tényleg fura dolgokat csinált, többeknek fel is tűnt. Őszintén azt hittem h ő is akar valamit de azóta se lépett sőt mintha eltávolodtunk volna egymástól. Valamelyik nap körbe ugrál és imád velem lenni valamikor meg kb rám sem néz. Unom ezt az egészet, teljesen leépítette az önbizalmam. Még legalább 5 hónapig minden nap találkozni fogunk, így nagyon nehéz túltennem magam rajta. Az eszemmel tudom h ennek semmi értelme, ő nem nekem való, sulin kívül semmilyen témáról nem tudtam vele beszélni annyira bevan gubózva. Ugyanakkor fáj h látom, h hanyagol ráadásul az osztály legnagyobb r*bancaival több időt tölt mint velem. Vmi tanács? Esetleg sorstárs? Köszönöm h kiírhattam magamból.

dec. 12. 19:25
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Keress másik fiut aki tetszhet neked.
dec. 12. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Fiatal vagyok nagyon, tudom de egyenlőre úgy érzem h ő az egyetlen. Egyfelől tudom h ez baromság, és túl tökéletesnek látom őt, túlságosan felmagasztalom magamhoz képest. Fura mert túl akarok lépni de görcsösen ragaszkodok a fejembe kialakított ideálhoz. Nehéz elengedni őt.
dec. 12. 20:01
 3/10 anonim ***** válasza:
91%
Abba gondolj bele, hogy a barátnőjét elhallgatta előled, szóval ha te lennél a barátnője, akkor veled is ezt csinálná.
dec. 12. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Igen, próbálok erre fókuszálni. Pedig velem egész jó kapcsolatot ápolt eddig és mégis mások pl a kérdésben említett lányok pedig tudnak róla. Takargatta a vele való beszélgetéseket, ha én ott voltam inkább vissza se írt neki. Nem is tudom, olyan fura a kapcsolatuk...
dec. 12. 21:11
 5/10 anonim ***** válasza:
36%
Csináld, csak utána ne sírjon a szád, hogy csak egy dugásra kellettél neki.
dec. 12. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
22%
Kérlek ne vedd rossz néven. Neked senkid sincs, akivel ezt megbeszélhetnéd? Mert őszintén megvallva nem kicsit fura, hogy az ezt az interneten random emberekkel akarod megbeszélni.
dec. 12. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

21:49

Bocs de te miről beszélsz?

dec. 12. 23:06
 8/10 A kérdező kommentje:
De, van egy barátnőm aki tud róla, szoktunk erről beszélgetni. Csak gondoltam kiírom magamból hátha ér vmit. Beszélgetni másokkal ha volt hasonló velük, ilyesmi. És lehet szánalmas de jól esne vmi bíztatás h lépjek túl rajta
dec. 12. 23:09
 9/10 anonim ***** válasza:
24%

#6 vagyok.

Nem azt mondtam, hogy ne tedd, vagy, hogy ez elvetendő. Nem úgy értettem, hogy milyen lelki nyomorék vagy, hogy nincsenek barátaid. Pusztán kíváncsi voltam. Ha neked az segít, hogy ide leírod, és olvasgatod a válaszokat akkor tedd ezt nyugodtan. Kívánom, hogy mindkettőtök számára a lehető legjobb módon oldódjon meg a dolog. :)

dec. 13. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Hasonló helyzetben vagyok,csak fiúként...Annyi különbséggel,hogy nehezen szeretek bele valakibe,ergo köztünk még nincs meg az a bizonyos kémia:)

Ha fiatal vagy még,járj bulizni,ismerkedj,kommunikálj minnél több emberrel.

Én rájöttem hogy felesleges mások után futni,meg rástresszelni arra,hogy jajj most mi lesz?Akar tőlem valamit?Vajon szerelmes belém?

Hidd el,előbb-utóbb találsz majd olyan személyt,akivel kölcsönös lesz az összhang és persze a vonzalom is:)


Fel a fejjel!:3

dec. 13. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!