Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan lépjek túl rajta végleg?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lépjek túl rajta végleg?

Figyelt kérdés

Kicsit hosszú lesz, úgyhogy köszönöm, ha rászánod az idődet. Minden meglátást, tanácsot szívesen fogadok.

Szóval 6 éve vagyunk osztálytársak ezzel a fiúval, 7.-ben volt is köztünk valami, (igazából együtt voltunk csak nem volt kimondva.) Nagyon éretlenek voltunk, így egy hülyeség miatt összevesztünk és kölcsönösen megbántottuk egymást. Ezek után kb 1,5-2 évig hozzám se szólt. Majd valahogy újra egymásra találtunk, azóta pedig barátok vagyunk. Nem vagyunk legjobb barátok, de azért viszonylag sokat szoktunk beszélni és számíthatunk egymásra, ha valami problémánk van. Az az igazság, hogy mint nemrég kiderült ő soha nem is érzett irántam semmit, viszont én Őt az első szerelmemnek tartom és még mindig érzek iránta valamit. Nehezen tudnám megmondani, hogy pontosan mit is érzek. Igazából, mintha valami folymatosan tolna felé, szeretek vele lenni, a dolgokat/helyzeteket nagyon hasonlóan éljük meg, hosszan és mélyen tudunk beszélgetni. Viszont mostanában sokszor mond vagy tesz olyat ami miatt kicsit "kiábrándulok" belőle, de ez nem tart sokáig, mert aztán meg valami miatt csak még jobban beleszeretek. Tipikusan azok az emberek vagyunk akiket a környezetünkben mindig mindenki össze akar hozni. Ez sem túlzottan segít. Ráadásul az utóbbi időben nagyon durván szoktunk egymással flörtölgetni (ilyenkor amúgy csak poénkodunk), ami már másoknak is feltűnt.

Én több emberrel is ismerkedtem már ez idő alatt, de valahogy egyik sem jött össze és nem tudtam Őt kiverni a fejemből. Már eljutottam odáig, hogy elfogadjam, hogy már soha nem lesz köztünk semmi, de azért elég nehéz. Fogalmam sincs, hogy mit tegyek hogy végre elfelejtsem. Nemsokára elballagunk a gimiből és jó eséllyel soha többet nem fogunk találkozni, de fogalmam sincs, hogy ez fog-e segíteni, hiszen eddig is ott voltak a szünetek, amikor nem találkoztunk. Köszönöm, ha elolvastad.

18/L



2022. jan. 22. 14:25
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Huhh. Szerintem nem olyan bonyolult a helyzet, mint ahogy megéled. Mivel nemsokára ballagtok, ideje lenne tenni valamit. Mondd el neki, mit gonolsz, amit ide is kiírtál. Ha az lesz, amit gondolsz, h ezek után nem is találkoztok majd, akkor mondd meg neki, mert veszíteni semmit nem veszítessz, ha visszautasít. Ha meg nem, akkor :) Hajrá!
2022. jan. 22. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Bár tudom, nem ez volt a kérdés. Előző vagyok. Arra pedig, hogy hogy lép túl rajta, már megválaszoltad. Ha visszautasít, akkor leéretségiztek, és ennyi. Talán idővel elfelejted, és tudsz majd másra is FIÚként tekinteni. De tényleg mondd el, mert lehet, hogy szerencséd lesz, csak mondjuk eddig féltette a barátságotokat, vagy ilyesmi.
2022. jan. 22. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szerintem is mondd meg neki!

A kérdésed vége (a ballagásos rész) mintha én írtam volna.

Ugyanígy vagy hasonlóan voltam tavaly, viszont én nem mondtam el neki, mert úgy gondoltam hogy simán elfelejtem és sokkal jobb lesz. Hát nem.... hidd el hogy utána nagyon fog hiányozni ha már többet nem találkoztok.

Szóval ezzel csak azt akartam mondani hogy mindenképpen beszélj vele, aztán lesz ami lesz.

2022. jan. 22. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

✅ A lányoknál az első szerelem veszélyes :/ Nagyon sokat tulajdonítanak annak.

✅ Többet mint a férfiak !

✅ Ha egyértelművé tette a dolgot, hogy nem érzet semmit irántad - akkor már nem gondolhatsz KÖZÖS jövőben vele !

✅ NEM TE VAGY AZ ESETE !

✅ Viszont a gondolatot nem fogd kiverni a fejedből, mert mikor beszélgettek, mindig ott lesz a fejedben/gondolataidban/szívedben az a 6 év (első szerelem).

1️⃣ Keres egy srácot ! Mindenféle képen ! Legyen másvalakiről is emlékeid.

2️⃣ Sajnos ez lesz a legnehezebb, a túl lépéshez valódi lépésre van szükség ! Szakítani kell vele végleg. Ha az érzelmeid folyamat feljönnek - el kell válnotok ! Csökkentsd a kapcsolatot vele 0-ra.

3️⃣ És így lehetőséget adsz magadnak- hogy másvalakire koncentrálj. - Másvalaki körül keringjenek a gondolataid.

2022. jan. 23. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!