Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan lépjek túl rajta?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lépjek túl rajta? Nagyon fáj

Figyelt kérdés

Sziasztok!


1 hete, hogy szakítottunk a barátommal. 2 évig és 6 hónapig voltunk együtt. Az utóbbi időben nagyon megromlott a kapcsolatunk. Elkezdett nem tisztelni engem, csúnyán beszélt velem, úgy beszélt velem mint egy kutyával, kurv* any*zott ha ideges volt,disznónak hívott engem,stb.

Én mindent megtettem a kapcsolatért, valamilyen szinten ő is, de mindenért könyörögnöm kellett. Egy bocsánatért, egy meglepiért, és randiért magától nem igazán jutott eszébe. Csak ritkán.


Én nagyon össze vagyok törve miatta, mert szeretem és a régi szép emlékek is eszembe jutnak a sok rossz mellett...

Szeretem őt, de ő elkezdett találkozni azzal a lánnyal, aki tetszik neki. (kapcsolatunk alatt azt mondta, ő csak egy barát)

Nagyon rosszul esik, nem tudom, hogyan léphetnék túl rajta.

Van amikor látom őt vonatról, nem tudom 100% elkerülni őt sajnos..

Szórakozok a barátaimmal, el járok ide oda, próbálom elterelni a figyelmem de nem megy, mert folyamatosan rá gondolok és hogy azzal a lánnyal van. Fáj, és nem bírom feldolgozni, hogy elhagyott egy másik lányért.


Előre is nagyon köszönöm a tanácsokat, tippeket.



2021. okt. 27. 05:21
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
87%
Te egy kincs vagy! Tisztességes , okos , hűséges! Sokkal jobbat érdemelsz nála.
2021. okt. 27. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Egyenlőre nem megy!! Ezt tartsd szem előtt ,idő kell ehhez sajnos.

De valóban jobbat érdemelsz!! Járj el továbbra is szórakozni,olvass,tanulj mittudomén, de idővel jönni fog az új kapcsolat bízz magadban!

2021. okt. 27. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Idő, idő, idő. Jobbat érdemelsz nála!
2021. okt. 27. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos ez egy gyászfolyamat. Egy hét az még nagyon kevés, hogy ne fájjon. Hónapok kellenek hozzá, hogy túllépj rajta. Sírd ki magad, ha neked az könnyít. Meg kell gyászolnod ahhoz hogy elengedd.

Persze az jó, ha elfoglalod magad, a barátok sokat segítenek ezen.

Sajnos tapasztalatból tudom. Másfél év után léptem ki egy rossz kapcsolatból. Hiába én tettem meg a lépést, és hiába volt nagyon rossz a kapcsolat, velem is csúnyán bánt, elhanyagolt, stb. A nappalok még csak-csak, mert én is elfoglaltam magam, de este nagyon rossz volt. Nekem a családom is nagyon sokat segített, anyukámmal éjszakákat át sírtam.

Én sem tudom őt elkerülni sajnos, mert közös baráti körünk van, mindig tudok róla. Fél év után éreztem azt, hogy nekem így csak jobb lett, mert lelkileg a kapcsolat alatt teljesen tönkre mentem.

Most 3 hónapja van egy barátom, a csillagokat is lehozza nekem, nagyon boldog vagyok.

Ehhez szerintem az is kellett, hogy ne ugorjak bele olyan kapcsolatba, ahol nem tisztelnek engem. Ne engedjem ugyanazt amit akkor kaptam. 2 hónapig udvarolt nekem, mire elhittem azt, hogy tényleg AKAR engem.

Hidd el, ha majd túl vagy a gyászon, rájössz, hogy van élet nélküle is, és ha megnyugszol kivirulsz, és rádtalál a boldogság. Csak hagyj időt magadnak.

2021. okt. 27. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Sportolj sokat,(fuss, fuss!) olvass, kösd le magad olyan dolgokkal, amik érdekelnek és lekötik a figyelmedet.

Barátkozz, beszélgess minél több korodbelivel,

saját és a másik nembelivel is!

Ne "gondolkodj" az árt ilyenkor.

Ne hagyd magad egyedül, és lefoglalatlanul!

2021. okt. 27. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
56%
Ahh... az a baj, hogy le qrvaanyázott, meg disznónak nevezett és te megőrülsz ezért a csávóért... tudom én vagyok a szánalmas gechi, de az olyan fiúkat, akik tényleg szeretni tudnának elutasítjátok, akik pedig azért vannak veled mert jó a segged és lehet veled dugni, de mindeközben egy darab szhar vagy a szemükben (te magad mondtad, hogy qrvaanyázik stb.), esetleg alkalomadtán le is kevernek egy-két sallert, azokért megbolondultok, mert "férfiasak". Tudom, hogy sugárzik az irigység az írásomból, de olyannal kéne lennie a magadfajta kedves, barátságos lányoknak, mint például én, aki hűséges, soha nem emelne rád kezet és hálás lenne azért, hogy egy ilyen barátnője van. Igen, irigy vagyok, mert én jobban megérdemelnélek, mint a volt barátod! Jöhet a lepontozás és a gyűlölködő kommentek, de ki kellett adnom magamból...
2021. okt. 27. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Pontosan, az idő megoldja.
2021. okt. 27. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
A figyelmedet ne elterelni akard, hanem az érzéseidet megélni.
2021. okt. 27. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Mindenki más, de általában kb. fél év után kezd jobb lenni, 1 év után erőteljesen enyhülnek az érzések. 1 héttel még ne akarj továbblépni, mert nem fogsz.
2021. okt. 27. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

A fenti jótanácsokat kibővítem azzal, hogy tüntess el a környezetedből mindent de mindent, ami rá csak egy kicsit is emlékeztet.

Cseppet se sajnáld őt. Idővel csak rosszabb lenne vele.

2021. okt. 28. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!