Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mi ez az érzés és mi okozhatja?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi ez az érzés és mi okozhatja?

Figyelt kérdés
Egy ideje úgy érzem magam mintha szerelmi csalódáson mennék át, mintha valaki mindennél jobban hiányozna, mintha valaki olyat vesztettem volna el akit nagyon szerettem, de nincs így. Nem voltam az utóbbi időben szerelmes, nem változott semmi a baráti körömben Hogy hívják ezt? És hogy lehet megszüntetni ezt az érzést?

dec. 12. 20:02
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Azért mert nincs senkid aki azt mondja hogy szeretlek, hiányzol, és te is ezt valakinek.
dec. 12. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Szeretethiánynak tippelném.
dec. 12. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nincsenek szerelmi történések az életedben amin kattoghatna az agyad, ezért generálsz magadnak.
dec. 12. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
0%
Drog
dec. 13. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!