Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » 1 hete fàjdogàl a vádlim,...

1 hete fàjdogàl a vádlim, szurkàlò érzés, mintha nyomás is lenne benne. Esetleg van tippetrk Mi okozhatja? Bővebben a leirásban

Figyelt kérdés

Olyan panasszal fordulok hozzátok, hogy a jobb vadlimban ilyen szurkálásokat, bizsergő, lüktető érzést érzek, sokszor mintha szét akarna robbanni. Fáj a térdhajlatomnál is és a csipőmnèl is. Mi okozhatja?

A házi orvosom nem sikerült elérnem:(

Ez lehet trombòzis is? Már kb 10 napja tart de ma a legdurvább. Ablakmosás után kezdődött ha jol emlékszem. Fájdalomcsillapíto nem segit.

Köszönöm a segítséget


2023. okt. 6. 15:02
 1/8 anonim ***** válasza:
Lehet keringési probléma, igen, de mozgásszervi is. Azt nem tudom, hogy egy trombózis felsugározhat-e csípőbe, ezért a csípő fájdalom miatt inkább valami ortopédiai dologra gondolnék, vagy csak azért, mert nekem is hasonlóm volt. Baker-cisztára ha rákeresel, az pl. tud trombózishoz megtévesztésig hasonló tüneteket produkálni. De ez tényleg csak tipp, magamból kiindulva (nekem Baker-cisztát diagnosztizáltak végül, műtét nélkül megoldottuk, néha azért még jelentkezik).
2023. okt. 6. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen, utána olvasok:)

Ablakmosás után jelentkezett. Vádlim fájt mintha megütöttem volna. Pontosabban vádlim alatt 1-2 pontban. Van ott kis lilulás is. Most meg lüktet 🫤

2023. okt. 6. 17:04
 3/8 anonim ***** válasza:
Magnézium hiány.
2023. okt. 6. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
3x1 magnerotot szedek. Nem az okozza. Fáj mintha meg lenne ütve de nem volt. Befeszítem érzek ott keményedést duzzanatot
2023. okt. 6. 20:38
 5/8 anonim ***** válasza:
Izom. Ugyancsak magnézium.
2023. okt. 6. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Lehet daganat is, ami a csontot támadja meg, de ez legyen a legrosszabb verzió. Ha gyakori vagy nagyon fáj, ultrahanggal vagy MRI-vel vizsgáltasd meg.
2023. okt. 10. 03:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha nem fáj, de mondjuk feldagad, vagy nem tudsz lábra állni, akkor is nézesd meg.
2023. okt. 10. 03:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

El kell mennem erorvoshoz mert a d dimer ertekem kicsit megemelkedett, 0,55 a határ nekem 0,78 volt. Azota is fáj, háziorvosom meg csak a vért vette le, holnap kerek idopontot erorvoshoz.

Az a csomo amit ott erzek, csak akkor ha befeszitem vadlit, utana eltunik es ablakmosas utan jott elo. Szoval tenyleg lehet csak izom. De mar 2 hete nem mulik. Kenegetem magneziumozok.

2023. okt. 10. 20:47

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!