Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Valaki add valamilyen tanácsot...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki add valamilyen tanácsot adni nekem?

Figyelt kérdés
Szerelmes vagyok egy lányba és szerintem ő is belém. Valaki tud valamilyen tanácsot adni, hogy hogyan jöhetnénk össze? A válaszokat előre is köszi!
dec. 15. 19:39
 1/4 anonim ***** válasza:
89%
Hívd el randira
dec. 15. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem hiszem el, hogy az emberek egy ilyen kérdés után komoly válaszokat várnak, konkrétan a semmiből.


Tucatszámra vannak a hasonló kérdések. Pl: Hogyan csajozzak, hol vannak jó csajok, szerelmes vagyok a barátnőm exének az unokatesójának a....., tetszik egy lány vagy fiú, tiktokon ez lájkol, az követ be, miért néz engem, vajon szerelmes mert néz engem?


Ezekre milyen választ kéne adni? Elolvassa az ember és az jön le, "hogy ok, jó akkor csináld, biztos ha te mondod".

dec. 15. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
#2 Egyetértek veled. Nem bántani akarom a kérdezőt, de egyrészt tényleg ezer hasonló kérdés van, másrészt ha mindketten szerelmesek egymásba, akkor nem igazán kell mit csinálni, csak kimondani a nyílvánvalót.
dec. 15. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

#3 Ez nem egészen igaz egyébként. Tini párkapcsolaton belül van, hogy olyanok mondják hogy 'szerelmesek egymásba' közben meg még nem is beszéltek, vagy igazából inkább csak külsőre jön be nekik az illető.


Szóval szerintem érdemes valami közös programot összehozni, ami már csak azért is jó lehet, mert akkor meg tudsz bizonyosodni róla, hogy valóban bejössz-e neki.

dec. 16. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!