Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Miért nem vesz nekem a barátom...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem vesz nekem a barátom rózsát, ha eddig vett?

Figyelt kérdés

dec. 16. 23:19
 1/10 anonim ***** válasza:
95%

Mert már túlléptetek az ismerkedős szakaszon. Biztosnak érez téged maga mellet, így nem akar olyan sok energiát fektetni a kapcsolatotokba, mint amikor még meg akart szerezni. Ez teljesen természetes emberi dolog. Semmi elvetendő nincs benne.

Vagy még kismillió egyéb dolog állhat a háttérben. (Pl. bezárt az a virágos, ahol eddig vette, és nincs a közelben másik.) Ennyi információ alapján nem lehet pontosat mondani. Valamint a valódi okot csak ő tudhatja. Javaslom kérdezd meg, mielőtt túl kombinálod/kombináljuk.

dec. 16. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
92%
Csak addig fektetett energiát az ismerkedésbe, ameddig meg nem szerzett magának... Vagy az lehet még, amit #1-es írt.
dec. 16. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
15%
Vehetek neked?
dec. 16. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
64%
Jon a karacsony, a dragabb ajandekra gyujt
dec. 17. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem inkabb azt a kerdest lenne erdemes atgondolni hogy ha ez teged zavar akkor vajon meg kell e emliteni neki.
dec. 17. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Pár más felvetés:

- nincs már abban az anyagi helyzetben, hogy megtehetné

- másnak vesz virágot

- esetleg nem érzi rajtad, hogy örülsz neki

- úgy érzi, te nem viszonzod neki más meglepikkel, és egyoldalúnak érzi az egész ajándékozósdit

dec. 17. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Sose kaptam rózsát se semmilyen virágot a párom a 8 év alatt.Mást vesz, mással fejezi ki hogy szeret.Nem is hiányoltam sose a virágot..Nem csak azzal lehet kifejezni az érzelmeit.
dec. 17. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
11%
Szegény, én vennék neked, ha nem sikerül vele, írj nekem
dec. 17. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ha hiámyzik, és jelzed ezt neki, szerintem ismét venni fog. Tapasztalatból mondom, egyáltalán nem könnyű a helyzet, hogy milyen aprósággal érdmes bókolni. Szerintem ha gyakran veszek virágot, az elcsépelt lesz, mintha kötelező lenne. Igyekszem inkább figyelmes lenni, épp mit szeret. De ha egy fél szóval jelzi a virágot, tuti az adok legközelebb.
dec. 22. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Örökké nem lehet rózsát venni! Majd kapsz alkalmakra! Attól még...
dec. 23. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!