Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek akar valamit,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek akar valamit, vagy csak játszadozik velem?

Figyelt kérdés

Van az osztályomban egy lány, aki szeret velem beszélgeni, szoktam látni ahogy nézz engem, mindig a közelemben van, illetve alapból sem egy mosolygós fajta, de mikor velem beszél, akkor mindig mosolyog. Amit tudni érdemes róla, hogy elég szép, ezért sokan próbálkoznak nála, de ahogy látom, nem nagyon foglalkozik vele, illetve a baráti társaságában is akad egy néhány fiú. Én nem vagyok ronda, de azért túl helyesnek sem mondanám magamat, illetve elég visszafogottan viselkedek, azaz keveset beszélek, illetve próbálom elkerülni a felesleges figyelmet. Ezért nem értem, hogyha akad nálam helyesebb srác, akkor miért pont engem "választana"?

16F 16L


dec. 26. 14:12
 1/5 anonim ***** válasza:
94%

A külső nem minden, a belső is sokat számít.

Lehet ezért pont veled ismizik.

dec. 26. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%
Azért majd szögezd le vele, hogy majd ha össze jösztök ne lógjon más fiúkkal.
dec. 26. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
100%
Valószinüleg nem csak a külso szamit mint ahogy az elso mondta.
dec. 26. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Beszélgess vele természetes stiílusban, mint bárki haveroddal. Minél többet.

Ne légy kishitű!

dec. 26. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mert te normális vagy, ennyi az egész.
dec. 27. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!