Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » A szerelmemnek úgy néz ki...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szerelmemnek úgy néz ki barátnője lett. Úgy érzem nem élem túl. Hogy lehet ezt feldolgozni?

Figyelt kérdés

Úgy érzem teljesen összeomlik az életem. Évek óta mindennél jobban szeretem, eleinte reméltem, hogy elmúlik majd.

Azt érzem nélküle nincs értelme semminek, most is alig találok szavakat.

Tud az érzéseimről, de már egy ideje elmondta, hogy ő nem érez így irántam és csak barátok lehetünk, azok is maradtunk. Működött, persze én mindig másképp néztem rá.

Nagyon rendes srác, tisztességes, hűséges is, el sem tudnám képzelni róla, hogy szakít a barátnőjével.

Most nem tudom mi lesz a mi kapcsolatunkkal.

Mit tegyek? Hogy dolgozzam fel?

Nem szeretnék beledilizni az önsajnálatba, de egyelőre képtelen vagyok bármire is, egész nap sírok.



dec. 29. 14:39
1 2 3
 11/26 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen! 9-es: nagyon köszönöm a bíztatást és az a tervem, hogy kezdek valamit magammal, csak először is el kéne jutnom egy olyan pontig, hogy tudjak bármit is csinálni, nem tudom hogyan lehetnék jobban:(

10-es: na igen, ez meg a másik, igazából én sem tudom mit tegyek, ha esetleg ő továbbra is kapcsolatban maradna velem...

dec. 29. 18:07
 12/26 anonim válasza:

Hasonló cipőbe jártam mint te. Volt egy lány belezúgtam. Sok közös programot csináltunk éveken át együtt. Bíztam abba egyszer viszonozni fogja érzéseimet. Aztán úgy hozta élet eltávolodtunk egymástól. Ami abba segített ne gondoljak anyit rá. Ma már csak emlék.


Tapasztalatomból kiindulva azt tanácsolom, ha jót akarsz magadnak szakíts meg minden kapcsolatot a fiúval. Idővel könnyebb lesz.

dec. 29. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
Szerintem hagyd őt békén, jobb lesz neked is meg neki is és persze a barátnőjének is. :) És dolgozd fel ennyi.
dec. 29. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, kedvesek vagytok! Biztos jobb lesz idővel, csak most tűnik kibírhatatlannak, de most nagyon
dec. 29. 20:05
 15/26 anonim ***** válasza:
Találj egy hobbit és vond el a figyelmed róla mintha nem is ismerted volna
dec. 29. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 A kérdező kommentje:
Nem tudom tényleg mi lenne a jó. Ha meg is maradna a kapcsolatunk, nem tudom működne-e a barátnője mellett
dec. 29. 20:08
 17/26 A kérdező kommentje:
15-ös, szeretném ezt én is de nem megy még:(
dec. 29. 20:09
 18/26 anonim ***** válasza:
Vettem szakítottak pár hónapja és azóta nagyon magányos vagyok. Pedig én is hűséges típus vagyok, mint az a fiú, akit szeretsz. Tényleg nehéz :(
dec. 29. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
Velem*
dec. 29. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 A kérdező kommentje:
18-as, nagyon sajnálom, átérzem:(
dec. 29. 21:10
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!