Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mi volt a leghülyébb dolog,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi volt a leghülyébb dolog, amit egy fiú/lány figyelméért csináltatok?

Figyelt kérdés
Például valami olyat csinálni/megnézni ami neki tetszik,pedig te nem szerted.

dec. 23. 21:31
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az volt, hogy túl későn tiltottam le egy csajt. Direkt olyanokat írt, hogy hitegessen, én meg tapasztalatlan voltam, bedőltem mindennek. Elmentem vele talizni is, normálisan viselkedtem vele, ő meg valszeg végig röhögött rajtam. Az utolsó húzása az volt, mikor direkt leírta nekem, hogy mennyire jól érezte magát egy sráccal. Ekkor esett le mindent, nagyon messzire elküldtem, mire letiltott.
dec. 23. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
80%
Én a ló túloldalára estem ő nem szerette ez akkor 15 éves fejjel SS meneteléseket csináltam, így útólag visszagondolva jó hülyén néztem ki mindenki elött, már bánom de akkor nem gondolkodtam.
dec. 24. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!