Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Miért nem vesz engem úgy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem vesz engem úgy észre, ahogyan próbálnám?

Figyelt kérdés

16 éves vagyok, egyik osztálytársammal (fiú), már egy éve nagyon jó viszonyt ápolok. Rendszeren játszunk együtt megyünk közös programokra, pl. mozi, állatkert, korcsolya stb. (Amikor moziba megyünk és horrort nézünk akkor is rendszeresen kézenfogva szoktuk nézni a filmet). Nagyon szeretem és kedvelem, de a szó szoros értelmében nézve kb undorodik tőlem, tavaly amig nem kezdtem el figyelni arra hogyan nézek ki (smink,ruha) addig is piszkált, de most hogy sok ember szerint nagyon jól nézek ki és fogytam is, mostanában még durvábbak ezek.


A lényeg hogy elmentünk együtt egy szilveszteri buliba ahol ő már nagyon berúgva elkezdett flörtölni egy lánnyal, ezzel nem lenne bajom, csakhogy a hölgy nálam (akit rendszeresen piszkál a súlya miatt) sokkal vaskosabb, ráadásul az arca se a legszebb (természetesen ez csak az en véleményem). Mégis úgy érzem mintha én lennék az csak egy másik kiadás.

A lényeg tehát, hogy lehet hogy bennem nem látja a potenciális barátnő jelöltet,ha bár már olyan szinten vagyunk, hogy rendszeresen egészítjük ki egymás mondataid, gondolunk ugyanarra, mondjuk ki azt amire a másik gondol. Tehát szinte fantasztikus a kapcsolatunk azon kívül hogy nagyjából undorodik tőlem (persze az elmúlt 3 hónapban egyre többször dicsér meg a kinézetem miatt, máskor meg bánt, de próbálja erősíteni az önbizalmam valamennyire).


Értem én hogy nem akarna velem semmit, csakhogy nekem ez a kapcsolat lassan nemfog tovább menni hiszen tetszik, és ezen az se segít hogy mindig nekem kell a lányoknál segitenem neki.


Szerintetek hagyjam ezt a kapcsolatot és próbáljam meg azt ami a legjobb nekem (plane ha lassan barátnője van), vagy csak játszam tovább a fantasztikus legjobb barátot és lépjek túl magamon?


Köszi a válaszokat



jan. 5. 16:24
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%

Miből gondolod, hogy undorodik tőled? Vagy hogy érted, hogy bánt?

Ha nem akar veled összejönni, attól még barátok lehetnétek, ha tényleg jóban vagytok, viszont ha azt nem szeretnéd, akkor kár húzni az időt és csak eljátszani, hogy barátok vagytok.

jan. 5. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyen bántások általában csak tréfák.
jan. 5. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%
Folytass mindent ugyanúgy ahogy eddig, ha nem szeretne a társaságodban lenni, majd jelzi úgy is.
jan. 5. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
86%
#3 de a kérdező nem szeretne az ő társaságában lenni, csak ismerkedés céljából, az viszont nincs meg a fiú részéről.
jan. 5. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%

#4 mondjuk igaz, ez érződik a leírásból. Akkor hátraléphet akár a kérdező, ha a barátságnál többet nem érhet el és ez őt bántja.


Bár ebben nem vagyok biztos, az ilyen ,,bántások" csak viccek szoktak lenni azok irányába akik tetszenek valakinek.

jan. 5. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%

Közel sem biztos, hogy jól értelmezed őt.

Azt mondod bánt téged és undorodik tőled, mégis veled van és olyan lányokra nyomul, mint te.

Ez valahogy nem stimmel.


Nyíltabban kellene kommunikálnotok és racionálisabban értelmezned őt.

jan. 5. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
Én semmilyen szinten nem akarnám ezt a kapcsolatot lezárni hiszen a legjobb barátom, csak nem tudom hogyan fogom bírni amikor majd mindig a barátnőjéről beszél, ezért lenne könnyebb csak elmenekülnöm, csak ezt nem szeretném, hiszen valamilyen szinten szüksége is van rám ha mindig hozzám fordul segítségért
jan. 5. 17:40
 8/23 anonim ***** válasza:
100%
Ha a barátja szeretnél maradni maradj. Valahogy taktikázd ki, mi van ha többet akar tőled?
jan. 5. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
89%

Miért gondolod hogy undorodik tőled? Mik az erre utaló jelek?

Az is lehet hogy ő csak barátként tekint rád és nem akar ebből kapcsolatot.

jan. 6. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 B.dávid.F ***** válasza:
0%
Mond el neki az érzéseid aztán emlékeztetve a cselekedeteire küld el a picsbe
jan. 6. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!