Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » 16 éves vagyok és a legtöbb...

16 éves vagyok és a legtöbb ismerősöm hétvégente piál, mindennap cigizik és próbálnak engem is belevinni ebbe a dologba és én nem akarok ebbe belemenni. Szerintetek ez baj hogy én nem akarok velük elmenni hétvégén piálni?

Figyelt kérdés

2017. jan. 10. 10:26
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem baj.
2017. jan. 10. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Miért lenne baj, ha nem vagy és nem akarsz hülye lenni ??
2017. jan. 10. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem baj.
2017. jan. 10. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:

Ez egyátalán nem baj, viszont arra készülj fel, hogy te leszel az a bizonyos "különc fiú", akivel nem lehet hülyülni és sosincs benne egy kis rosszaságban, ezért egyre jobban kikerülsz a menőbb osztálytársaid barátzónájából, ez egy folyamat. Higyj nekem, tudom miről beszélek.


Ha amúgy jó fej vagy, akkor ez annyira nem lesz súlyos, de mindig kívülállóként fognak rád tekinteni.


Azt tudod tenni, hogy megpróbálod magad hasonló gondolkodású emberekkel körülvenni :)

2017. jan. 10. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem baj. Ez lenne a normális. Lehet különc leszel most, de ők 10-20 év múlva máj - és / vagy hasnyálmirigy rákosak. Egyik fiatal korától iszákos ismerőst ezért temették pár éve.
2017. jan. 10. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
53%
Amúgy 16 évesen nem is piálhatnának. 18 alatt nem szabadna kiszolgálni. Ez a kocsmát, boltot minősíti. Vagy azt, aki megveszi nekik a saját nevében. Illetve a szülőket, hogy ezt elnézik.
2017. jan. 10. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :)
2017. jan. 17. 16:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!