Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ez már elúszott?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez már elúszott?

Figyelt kérdés
Beszélgetek egy ideje egy csajjal élőben meg neten is. Nemrég elhívtam meginni egy kvt, és meg is egyeztünk abban, hogy ebben a hónapban valamikor elmegyünk. Két hete ráírtam, hogy akkor pontosítsuk már ezt a dátumot, neki mikor lenne jó, de csak összevissza beszélt, hogy hát ő nem tudja, talán majd 10-e után de nem biztos, én meg írtam neki, hogy jó, ha ennyire döntésképtelen, akkor majd rámír ha lesz biztos időpontja. Ezután sokáig nem beszéltünk, amit nem is tudok hova tenni, de online nem volt nagyon beszédes eddig sem, szóval ráfogtam erre. Ma viszont a buszablakból valami másik palival láttam vihorászni. Semmi nem utalt arra, hogy alakulnának vagy együtt lennének (nem ért hozzá, nem bújtak össze), de úgy láttam, hogy nagyon jól érzik magukat. Jól sejtem, hogy ez a hajó már elúszott, és emiatt a csávó miatt lettem ennyi ideig ignorálva, és csendben próbált lekoptatni? A srác sokkal jobban néz ki mint én, magasabb, jobban áll a haja és talán egy picit idősebb is nálam.

jan. 5. 19:11
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
28%
Ne add fel. Legyél erőszakosabb.
jan. 5. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
84%
Nem akar ez tőled semmit, csak unatkozott éppen. Hagyd a francba, hogyha ilyen egyértelmű dolgokat képtelenek vagytok megbeszélni és már itt is "játszogat" akkor gondolhatod mi lesz később! Van ennél jobb dolgod is szerintem minthogy olyan csaj után loholj aki számára csak tartalékos vagy.
jan. 5. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
87%
Sajnálom, ez felejtősnek tűnik. Nála pattog a labda, majd ír, ha mégis akarna valamit.
jan. 5. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
21%
Zaklasd. Szólítsd le. Ha kell, szorítsd a falhoz.
jan. 5. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
85%
Valószínűleg igen. Ha mégsem, majd úgyis írni fog, vagy mondani fogja élőben, hogy mikor lesz jó a kávézás
jan. 6. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
59%
Szerintem inkább online akar beszélni, így kerüli a találkozót. Nem biztos, hogy elúszott. Vannak ilyenek.
jan. 6. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
35%
1,4 mondja jól. Mi lányok szeretjük ha teper a pasi.
jan. 6. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
68%
Probald meg mit veszithetsz?
jan. 6. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Köszi a tanácsokat, közben a szituáció megoldotta önmagát, konkrétan lemondta a találkozót, szóval ez ennyi volt
jan. 7. 15:31
 10/15 anonim ***** válasza:
64%
Én azért adnék neki egy pofont.
jan. 7. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!