Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » 16 éves lányhoz legalább hány...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

16 éves lányhoz legalább hány éves fiú illik?

Figyelt kérdés

jan. 10. 22:02
1 2 3
 21/28 A kérdező kommentje:
Akik 14 évet írnak, biztos átgondolták? Egy nyolcadikos kisfiú egy érett, felnőtt, szinte már nőhöz? Nem véletlenül nem tettem bele a szavazásba a nálam fiatalabbakat, az egykorúakat is csak udvariasságból
jan. 11. 21:39
 22/28 anonim ***** válasza:
64%
És te érett, felnőtt(???), SZINTE NŐKÉNT elég érett vagy egy 20 éves, vagy idősebb sráchoz?
jan. 11. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
84%
22 én ugyan többet írtam 14nél de nem mondanám a 16 éveseket felnőtt nőnek közel sem.
jan. 11. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 A kérdező kommentje:

#23

Igen. Én is, és a környezetemben a többség bőven van azon a szinten, hogy egy húszévessel egy szintén legyünk, vagy akár felette. Köztük is vannak igazán gyerekesek, de érett férfiak is

jan. 11. 21:52
 25/28 anonim ***** válasza:
76%

Lehet lepontozni. Fáj az igazság..


Érett, felnőtt nő (mint te 😄), nem kérdez ilyeneket...

jan. 11. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
100%
Találtam egy kérdést, érdekes hogy pont ma. Egy 19 éves srác kérdezi, hogy 15 év körüli lányokkal mennyire gáz lenne kikezdeni. Próbálkozz nála, és meglátod a különbségeket 😄😱
jan. 12. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
83%

"kisfiú egy érett, felnőtt, szinte már nőhöz"

2 év különbségről van szó, és legalább 14 évesről, amiben a 16, 18, 20 is benne van.

Ha szerinted a 14 éves kisfiú, tényleg nem illesz hozzá.

jan. 12. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim válasza:
38%
4-5. Fiatalabbat nem bíznék rá, mert bepánikol, ha lenyel egy Legót.
jan. 16. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!