Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Flörtölesből ért hozzám?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Flörtölesből ért hozzám?

Figyelt kérdés
Sokan ebédeltünk, és egy fiú ült velem szemben. Én keresztbe tett lábbal ültem, és ő az előrenyújtott lábát berakta a két lábszáram közé, és otthagyta, amíg el nem ment később. A fiúk ezt direkt csinálják, vagy csak nem vette észre hogy az az én lábam? Nem tartják kínosnak a testi közelséget?

jan. 11. 14:08
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez véletlen is lehetett, ezt ennyiből nem lehet eldönteni. Attól függ, hogy egyébként milyen veled. Ha legtöbbször rád se hederít, akkor nagy valószínűséggel ez sem flörtölés volt. Ha úgy érzed, hogy amúgy kedvel téged, akkor akár direkt is lehetett.
jan. 11. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Már egy ideje azt érzem, hogy érdeklem, de nem gondolnám, hogy merne ilyet csinálni. Ezért gondoltam, hogy véletlen volt
jan. 11. 14:17
 3/7 anonim ***** válasza:
76%

Próbáld ki még egyszer.

Véletlenül hozzád érhet, de azért véletlenül nem hagyunk egy lány lába között semmit. Észre szokta azt venni az ember, hogy hova került.

Ja, egy szép lánnyal a testi közelség az nem kínos, hanem kívánatos!

jan. 11. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha valóban érdekled, akkor így próbált közelebb kerülni hozzád "testileg" is. Ha vonzó vagy számára, akkor nem hiszem, hogy kínos lett volna neki.
jan. 11. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Én szerintem ez véletlen. Attól persze simán meglehet, hogy tetszel neki, sőt nagy rá az esély. Ha szemben ült veled az egy jó jel, de azért nem hinném, hogy ilyet tesz.
jan. 11. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
55%
Direkt csinálta.
jan. 11. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Lehet azt hitte, hogy az asztal, vagy szék lába. Ha közben figyelt téged, akkor érdekelt volna a reagálásod.
jan. 11. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!