Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Tudnátok mondani olyan kínos...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudnátok mondani olyan kínos sztorikat amik a gólyatáborban történt valami? Akár randi/csók/flörtölés ami cikin sült el?

Figyelt kérdés

Vagy bármi olyan sztorit ami a gólyatáborban cikis,vagy vicces dolog volt?


Azért ide írtam,mert itt vannak olyan fiatalok akik gibime járnak még.


Válaszotokat nagyon szépen köszönöm,szép estét mindenkinek!



#Gólyatabor
2019. jún. 20. 20:39
 1/5 anonim ***** válasza:
84%

Engem pl az egyik fiúosztálytársam meghívott fagyira, elkísért a buszmegállóig, aztán elköszönéskor megölelt. Ekkor 3 napja ismertük egymást.

Utána semmi nem történt.

És ebben nem is ez a gáz, hanem, hogy azóta annyira megutáltuk egymást, hogy egy szót nem tudok váltani vele normálisan, annyira paraszt meg tiszteletlen lettxD


17/L

2019. jún. 20. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
76%
Az egyik srácot rajtakapták hogy kiverte a szobában:D
2019. jún. 20. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
86%
Volt egy lany aki fogadott masikkal ki tud tobbet le szopni
2019. jún. 20. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
93%
Egy srác szerelmet vallott aki 2 napja ismert és a rendes keresztnevemet nem tudta. (becenéven hívott mindenki)
2019. jún. 20. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
97%

Leendő osztálytársakkal ebédeltünk éppen, Bolognai volt. Én nagyon lassú evő vagyok, így szépen lassan mindenki befejezte az evést és elment. Egy srác viszont ottmaradt velem. Jó kis kínos csönd állt be, a hangulat oldása végett megszólalt: 'Nekem a Bolognai a kedvenc ételem.'

Én ránéztem a számból kilógó tésztákkal, majd közöltem, hogy nekem is.

Ezután ismét kínos csönd.

Megjegyzem, pár hónap múlva összejöttünk, azóta is együtt vagyunk és most érettségiztünk le :D

2019. jún. 21. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!