Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » A flörtölés csak szerintem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A flörtölés csak szerintem áll nagyon közel a megcsaláshoz? Mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
A páromnál voltam amikor valahogy felhoztam azt a témát,hogy szerintem a flört az megcsalás mire a barátom azt mondta az nem az🤷Nem tudom hogy együtt létünk alatt flörtölt e de ez a véleményem erről az egészről:Ha úgy flörtölsz mással hogy párod van akkor valami nagyon gond van köztetek🤷Ha két ember flörtöl akkor csinálnak egy erotikus hangulatot ami csakis kettőjükről szól és kipróbálják hogy viszonyulnak egymáshoz.És ugye minek csinálnád ezt egy másik emberrel ha erre van egy kiválasztott🤷Nem tudom én erre így gondolok és nagyon rosszul érzem magam tőle ha a párom ilyet csinált e valaha nem kérdeztem rá.Ti mit gondoltok?Lehet azért is taszít egyébként engem ennyire ez a dolog mert demiszexuális vagyok🤷

2020. febr. 12. 21:51
 1/8 anonim ***** válasza:
88%
szerintem alapvetően a flört nem megcsalás maximum egy megcsaláshoz vezető út lehet. de attól, hogy valaki flörtöl valakivel nem jelenti azt hogy nem szerelmes a párjába. nem tudom én sem igazán ez egy komplex kérdés, sokmindentől függ, mekkora köztetek a bizalom stb..
2020. febr. 12. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
79%
Felesleges arról vitát nyitni, hogy megcsalás-e, mert mindenki másképpen viszonyul ahhoz, hogy mit tart megcsalásnak. Ha neked ez annak számít, akkor megcsalás. Teljesen mindegy, hogy az itt lévő emberek minek tartják, ha te rosszul érzed magad a párod flörtjei miatt. Szerintem egy kapcsolat ott kezdődik, hogy a tagjai nem tesznek olyat, amivel a másikat bántanák, még akkor sem, ha a másik nem látja. Ha úgy érzed, hogy a barátod ennek a követelménynek nem tesz eleget (azaz nem bízol benne), akkor lehet, érdemes elgondolkodni a továbblépésen.
2020. febr. 13. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Lány létemre mondom, hogy szerintem nem az. Attól függ milyen rendszerességgel flörtöl, éa ugyanazzal a személlyel-e.

Pl ha rámosolygok a pincérre vagy baristára és esetleg viccelődünk is, azzal semmi gond. Olyannal viszont nem flörtölök, akivel mindennapos kapcsolatban vagyok, vagy barátok vagyunk, vagy csoporttársak, mert az már alapozhat meg olyan kapcsolatot, amiről te is írsz.

2020. febr. 13. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
0%
#2 mi az hogy "Ha neked ez annak számít, akkor megcsalás"? Ez egy nagyon egoista hozzáállás. Ha te a pirost az zöldnek látod, attól az még nem lesz zöld. Csak te vagy színvak. Attól mert ő megcsalásnak érzi még nem megcsalás. Az etalon az: "ha valaki kívánsággal gondol másra..." Ha csak üres szavakból áll a flört és nincs mögötte valós vágy akkor ok. De meg lehet valakit csalni úgy is, hogy még flört sincs, csak a vagyódás más iránt.
2020. febr. 26. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

"Ha te a pirost az zöldnek látod, attól az még nem lesz zöld. Csak te vagy színvak."


Színtévesztésnek hívják.


Nem tudok egyetérteni azzal, amit írsz, mert hiába mondasz egy embernek akármit, ha ő megcsalásnak érzi, akkor rosszul érzi magát, nem fogod megvigasztalni. A flört alapja pedig szerintem mindig a vonzalom, soha nem flörtölnék olyannal, aki nem tetszik. Onnantól kezdve pedig, hogy valaki flörtöl, az egész szituáció azt jelenti, hogy pl. egy férfi a nővel, mint másik nemmel, potenciális szexuális partnerrel beszél (és fordítva), és szerintem teljesen érthető, ha ez a barátnőjének rosszul esik. Teljesen mindegy, hogy ez most objektíven megcsalásnak nevezendő-e vagy sem.

2020. febr. 26. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Én nem mondom hogy a flörtölés nem megcsalás...az esetek 99 százalékában valószínűleg az. Mivel többnyire társul hozzájuk szexuális vágy vagy fantázia. Főleg a férfiak részéről. A nők gyakrabban flörtölnek pusztán hiúságuk hizlalása céljából. Én csak azt mondom hogy nem attól megcsalás hogy valaki úgy érzi...ez inkább túlzott féltékenységnek tűnik
2020. febr. 26. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nem gondolnám, hogy ez féltékenység. Egyszerűen van, akit bánt ha a párja más nőkkel bájcseveg. Teljesen érthető ez, szerintem. Érzékenyebb lányoknál ilyenkor előjön az, hogy a kezdet kezdetén vele is így flörtölt a fiú, és most tessék, más lánnyal csinálja ugyanezt.


Lehet, hogy téged ez nem zavarna, és van, aki ezt másképpen kezeli, senki nem egyforma.

2020. febr. 27. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Hát...nem tudom.Csak ez olyan mintha Bal kezemmel pofon vágnék valakit annak ellenére,hogy jobb kezes vagyok akkor az se pofon.
2020. márc. 12. 17:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!