Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Valaki valami ötlet??

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki valami ötlet??

Figyelt kérdés
Tetszik egy lány akivel egy osztályba járok 11.vagyok és nagyon tetszik egyszerűen mindig rá gondolok na de barátja van neki már kb több hónapja én nem vagyok egy szép gyerek kinézetre sem plusz introvertált vagyok ő meg szerintem nem kezdene velem semmit szoktam vele sokszor beszélgetni de én már nem bírom tovább nem tudom elengedni

jan. 11. 21:26
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
82%
Hát,ha nem bírod elengedni,akkor flörtölj vele . Osztályban könnyű.Nézd meg,hogy vevő-e rá .Ha igen később elmondhatod neki,hogy tetszik neked. Ha nem vevő rá akkor engedd el,keress mást.
jan. 11. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Van barátja. Engedd el
jan. 11. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Tartsd tiszteletben, hogy barátja van.
jan. 11. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Pontosan ezért nem próbálkozok mert van barátja de szörnyű érzés
jan. 11. 22:29
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Minél kevesebbet foglalkozol vele, annál könnyebb elengedni.
jan. 11. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
0%
10 barátja van egyszerre, hogy te vagy a 11. a sorban?
jan. 12. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
11.es vagyok mondjuk ezt elég nehéz felreerteni de neked sikerült
jan. 12. 14:38
 8/15 anonim ***** válasza:
23%
Nehéz félreérteni, hogy "11.vagyok"? Igaz, szóközt nem tettél, de így is elég egyértelmű a jelentése, nem nehéz félreérteni.
jan. 12. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
33%

Ha a pasija más suliba jár akkor szerintem is flörtölgess vele

Írták előttem hogy tartsd tiszteletben hogy van barátja ami jogos de attól még próbálkozni lehet ha szereti akkor úgysincs eselyed

jan. 13. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Az a probléma hogy valószínűleg nem lesz rám vevő nem vagyok egy nagy eresztés a csaj azért elég fullos
jan. 13. 16:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!