Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ezek a kilencedikes lányok...?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezek a kilencedikes lányok...?

Figyelt kérdés

Gyakszin voltunk kint most jöttünk vissza suliba ezen a héten és voltak lányok akik tetszettek eddig is de most a héten ahogy szétnéztem ezek a

9.-es lányok teljesen elvették az eszemet...Én 19 éves leszek nemsokára és nem tudom rendjén van e az hogy 15 éves lányok tetszenek meg olyan kis fiatalnak tűnnek de mégis nagyon tetszenek.

Szeretnék velük ismerkedni, de nem tudom jó néven vennék e vagy ha mégis össze jönne a szüleik jó néven vennék e...

Ha van itt 9. es csajszi az válaszolna? De bárki válaszol megköszönöm!


jan. 11. 22:32
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
47%
Persze rendbe van. Nemelyik 15 evest ha hiszed hanem, 30-40 eves ferfiak dugjak.
jan. 11. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
67%
Keress idősebbeket, 4 év elég sok ebben a korban
jan. 11. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
90%
Nem vészes helyzet, de arra készülj fel, hogy sok 15 éves lány nincs azon az értelmi szinten, ahol te vagy közel 20 évesen.
jan. 11. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
42%
Készülj fel, hogy: krvák.
jan. 12. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
62%
Eretlenek. Csak teszik a fejuket neked.
jan. 12. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Na tegnap az oldalon egy 16 éves ("érett és felnött") csajszi pont pasikat keresett. Nem tudta eldönteni, hány éves pasi illene hozzá (igazi "felnött") 😄
jan. 12. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Kukacos Tejberízs ***** válasza:
100%

Voltam kilencedikes lány és beleszerettem egy évvesztes végzős srácba. Szakkörön ismerkedtem vele és utána mindig hosszasakat beszélgettünk, amíg hangszerórára kellett mennem, sőt mivel ugyanazon a településen laktunk, még néha együtt is jártunk hazafelé és sokat beszélgettünk. Jött a tavasz, rájött, hogy érettségizik és vége lett a történetnek.

Szóval, lehet, hogy egyeseknek még iesztő a négy év korkülömbség, de ez idővel már kevesebb lesz. Ha végzős vagy, akkor gondolkozz el azon, hogy ténleg van-e időd és energiád egy komolyabb párkapcsolatra. Pesze most egy 9-es lánytól ne várj atomfizikát és lesz, hogy egy-egy helyzetet túlreagálnak. Bár lehet, hogy testileg már nők, de lelkileg még tinik és a szakítás fáj.

Sok sikert!

jan. 13. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
24%
Én 35 évesen is voltam 15-16 éves lányokkal úgyhogy neked nincs miért aggodnod ha tetszik valaki udvarolj neki
jan. 13. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
8 beteg vagy
jan. 13. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
36%
Pedofil állat
jan. 14. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!