Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mért van az hogy mellettem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mért van az hogy mellettem van még mindig?

Figyelt kérdés
Van egy nagyon jó barátom(fiú) aki már többször közölte hogy szerelmes belém és én mindegyik alkalommal visszautasítottam és ugyanúgy vagyunk mint két barát ennek ellenére is beszélget velem mint az előtt és nagyon furcsa.

jan. 12. 15:06
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
A visszautasítástól még gondolhat rád jó barátként.
jan. 12. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Őszintén, lenne nálad esélye?
jan. 12. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
93%
Valószínűleg addig fog próbálkozni, ameddig csak lehet.
jan. 12. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
12%
Na ez a srác az, akinek, ha egyszer majd adsz esélyt, megdug, és utána olyan alpári módon fog bánni veled, úgy fog bántani, még soha, a sok felgyülemlett sérelem miatt.
jan. 12. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
89%

Szerintem csak nem adja fel és reménykedik még hogy hátha mégis összejöttök. Szerelmes beléd és a közeledben akar lenni.

L

jan. 12. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
7%
Nem tudom, hogy miért lettem lepontozva, negyedik vagyok. Sajnos ez ilyen. Még ha nem is tudatosan, de felgyülemlik a sok sérelem, és mintegy vulkánként robban ki majd. Tapasztalat környezetemből.
jan. 12. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
7%
4.-nek igaza van,csak a lehetőségre vár.
jan. 13. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
89%

Lehet hogy valóban csak a lehetőségre vár de attól utána nem biztos hogy bunkó lesz vele sőt..


De hogy a kérdésre is válaszoljak

Azért van melletted mert nem akar elveszíteni egy jó barátot az hogy szeret az már az ő terhe

Akkor lesz érdekes a szitu ha összejössz valakivel

jan. 13. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!