Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Fiúk! Mit jelentenek ezek a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Mit jelentenek ezek a jelek?

Figyelt kérdés
Van egy fiú, aki nagyon furcsán viselkedik. pl amikor rajtakapom hogy néz akkor elnéz, segít nekem, és figyelmes, de sokszor összenézünk, és mindíg mellettem áll (fizikailag) minden helyzetben, vagy a közelembe, vagy csak random oda jön közelebb. Előre enged az ajtóba stb. Nagyon vegyes jelek, és nem lehet kiigazodni :D

jan. 16. 22:13
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
100%
Ezekből nem jöttél rá? Ennél már csak az lenne egyértelműbb ha egy táblával a fején közlekedne amire rá lenne írva a neved és az, hogy szeretlek.
jan. 17. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
100%
Ezen mik a vegyes jelek..? Mit kéne még csinálni hogy észrevedd hogy tetszel neki?
jan. 17. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
100%
A mai világban úgy látszik a gyakorin kell értesíteni az embert, hogy tetszel valakinek. -.-
jan. 17. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
100%
Plusz, majd az M.i megmondja nektek, meg az Apple okosóra… A szánalmas világ kövezkezik már itt van.
jan. 17. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:

Basszus, mennyi rosszember van itt :D

Meglátszik hol tart a magyar társadalom.

jan. 17. 17:38
 16/22 anonim ***** válasza:
85%

Nyilván mi vagyunk a rossz emberek mert magadtól képtelen vagy értelmezni egy teljesen magától értetendő dolgot.

Ne haragudj Kérdező! De nekem 2 dolog jut eszembe. Az, hogy szándékosan meg akarsz lepődni és félreértelmezni egy ilyen dolgot vagy tényleg érzelmileg inkompatibilis vagy.

jan. 17. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 A kérdező kommentje:
Köszönöm az értékes válaszodat! Sokat dobott a napomon! :D
jan. 17. 18:26
 18/22 anonim ***** válasza:
81%
Ebből a válaszodból is az jön le, hogy az előző válaszolónak igaza van. Tudom tudom, csak irónia, meg csak még fiatal vagy, és tapasztalatlan. Alig várjuk később a csak ki akarom élni magam típusú kérdéseidet.
jan. 17. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
71%

Kedves kérdező !

Egyszerűen csak buta vagy....74/f

jan. 18. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 NTBS ***** válasza:
100%
Azt, hogy tetszel neki.
jan. 19. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!