Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan lehet megemészteni,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet megemészteni, hogy nem szeret viszont az a személy akit már hosszú évek óta mindenkinél jobban szeretek?

Figyelt kérdés
Valami gyógymód létezik erre az időn kívül?

jan. 21. 20:45
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Majd találni fogsz valakit aki viszont szeret téged és ezt pikk pakk el fogod felejteni :)

L

jan. 21. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
7éve nem felejtettem el,hiába volt közben kapcsolatom.
jan. 21. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
100%
A nők nem is tudják felfogni, hogy egy srác minden szó nélkül éveket tud várni.. sajnálom bro
jan. 21. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
100%
Próbáld meg látni benne azokat dolgokat amik idegesítenek benne, nekem segített. Stay strong
jan. 22. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Tudom fájni fog: felejtsd el.

Nekem régen nagyon tetszett egy valaki. Két évég próbálkoztam, hogy legalább egy találkozót össze tudjunk hozni. Mikor ez megvolt minden jobban érdekelte rajtam kívül. Ekkor adtam fel az "üldözését". Azóta 3 év telt el, talán mostanra sikerült túllépnem rajta. Közben volt egy futó kapcsolatom mással, az egy kicsit segített, hogy kevesebbet gondoljak rá. Annak is szerencsétlenül lett vége, mostanság inkább azon rágódom.

jan. 22. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ha rájövök megírom

voltam kapcsolatban szerettem is a lányt de a szívem mélyén mindig ott volt/van/lesz az a lány

Amúgy mióta elköltözött a környékről így könnyebb nem látom mindennap

Most gondolok bele H elég rég jutott eszembe

Szóval köszi😂 holnap rá is irok

jan. 23. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!