Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek mit csináljak?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit csináljak?

Figyelt kérdés

Sziasztok

Kezdeném a legelején.

Van az egyik osztályban egy lány. Decemberben tűnt fel nekem ez a lány, mentem a terembe mikor elment előttem, meg néztem, hogy nem rossz nem rossz, aztán elment a lány. Különösebb figyelmet nem fordítottam rá ekkor. Párszor ezután már feltűnt nekem a lány pl az udvaron, sorakozón, ránéztem hébe-hóba. Majd december közepén volt az iskolában egy Foci mérkőzés az osztályok között. Az én osztályom az övé ellen ment, a tesi teremben bent ültünk és néztük onnan a meccset. A lány kb 20 méterre volt tőlem, nézte az osztályát, én az enyémet, de szétnéztem, mikor feltűnt, hogy ő ott ül. Rászegeztem a tekintetem, pár percig néztem, aztán rám nézett én elnéztem, aztán egymásra néztünk még párszor. Kb 10 percen keresztül nézegettük egymást, volt szemkontaktus. Innen nagyon nagyon az agyamba vésődött a lány.

Alapjáraton nem egy óriási idomokkal rendelkező lány, nekem az ideálom pedig ez, de engem ő megfogott valamiért. Alacsony, szép ápolt fekete haj, eszméletlen brutálisan cuki, aranyos arc. Az arca és a szeme megfogott valamiért, de nagyon.

Eljött a téli szünet. Néha néha gondolkodtam még rajta a szünetben. Megkezdődött nemrég az iskola, mikor bejártam első napokban már majdnem,hogy meg feledkeztem róla. Megláttam kb 50 méterre tőlem. Beszélt egy másik lánnyal közben rám nézett. Beszélt de folyamatosan nézett, én őt. Már nem tudtam hova nézzek, annyira zavarba hozott :D

Innen nem tudom kiverni a fejemből, elég sűrven találkozom vele a sorakozónál, ahol szemezünk, ezek közül az egyik "legjobb" esetet emelném ki, miszerint én mentem a termemhez, ő vagy 2 barátnőjével sorakozott, beszélgettek, lehettem tőle kb 5 méterre. Mentem és nézett, én is őt, volt szemkontaktus, beszéltek neki a barátnői és ő nézett engem és mosolygott. Az, hogy rám mosolygott az nem valószínű, mivel ugye a barátnői beszéltek neki, lehetséges valami vicceset mondtak. Tudja a fene.

Ezóta folyamatosan nézem, ahányszor meglátom, elönt a "boldogság", kb senki iránt nem éreztem ilyet.

Utána néztem instán, facebookon, mikor szomorúan láttam, hogy a Bemutatkozásában szerepel egy férfi név, szív emojival. Párkapcsolatban él.

És én nem tudom mihez kedjek így. Nagyon szép lány, gyönyörű, még soha nem láttam ilyen szép lányt, és egy iránt sem éreztem ilyet. Szerintetek engedjem el, vagy mit tegyek?


jan. 22. 18:13
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Egy próbát megér beszélj vele flörtölj vele hátha belemegy de ha nem akkor rá kell hagyni keress másik csajt, van még pár azért ezen a bolygón
jan. 22. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Juj hát ez nagyon aranyos! Figyelj biztosan van valami jel! A szemkontaktus már egy nagy jel! Utána meg írtad, h végig rád nézet mikozben beszéltek hozzá! Nagyon szimpatikus vagy számára! Várj még egy picit. Alakíts még ki ilyen helyzeteket! Ne add fel! Az ember ritkán érez ilyen erős szerelmet, és úgy fest viszonzást találtak az érzéseid. Beszélgess vele! Fontos a kommunikáció. Ismerd meg őt, és ne általános kérdésekkel bombazd, hanem szemelyesekkel. Szurkolok nektek! Nagyon cukik lehettek! Sok sikert!🤞
jan. 22. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!