Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan kell valakiből kiszeretni?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kell valakiből kiszeretni?

Figyelt kérdés

Sziasztok, 16 éves lány vagyok és a helyzet az, hogy beleszerettem a legjobb fiú barátomba. Sokáig nem hittem abban a mondásban, hogy nincs fiú lány között barátság mert az egyik mindig többet érez, de mostmár tudom hogy ez vlmiert nagyon igaz.

A lényeg az hogy lassan 1 hónapja rájöttem hogy nagyon szeretem ez az érzés pedig akkor tört ki belőlem amikor más lánnyal láttam. Tudom hogy nem lehetnénk egy pár, egyrészt szerintem nem tudna viszont szeretni, másrészt osztálytársak vagyunk.

Szeretném valahogy megutalni annyira hogy ne tápláljak iránta ennyire erős érzelmeket, csak térjünk vissza a tavalyi állapotban ahol tényleg semmi mások nem voltunk csak barátok.

Egyszerűen halálosan rettegek, hogy sose fogom tudni elfelejteni ezzel elvágva magamat egy normális kapcsolat lehetőségétől, mégis mindig azzal hitetem magam hogy lehet ő is érez vlmit. Miközben tudom hogy sose leszünk egy pár.

Segítsetek, mégis mit tegyek hogy enyhítsek ezeken az érzéseken.


Tudom kicsit hülye kérdés, de minden választ nagyon köszönök.



jan. 26. 17:54
 1/3 anonim ***** válasza:
93%

Nincs ilyen szó.

A "mondást" pedig nem cáfolod meg azzal, hogy rág épp nem igaz.

Az osztálytársaság nem számít. Miért nem lehettek egy pár?

jan. 26. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Minél kevesebbet érintkezel vele, annál gyorsabban túl tudsz lépni rajta.
jan. 26. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
52%
Az hogy más lánnyal látod az csak féltékenység
jan. 27. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!