Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan lehet kiszeretni...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet kiszeretni valakiből? Csak az idő az egyetlen segítség?

Figyelt kérdés

Szerelmes vagyok egy srácba, de fogalmam sincs miért ennyire, egyszerűen nagyon megfog a személyisége. Annyira más, mint a többiek. Először csak tetszett pár hónapig, és bármennyire is nem akartam, beleszerettem. Nem szeretnék tőle semmit, csak el szeretném feledni. Viszont minden héten látom egyszer, és így nem tudom elfelejteni. Miután találkozunk általában két napig csak rajta jár az eszem. Hogy tudnám elfelejteni? Hogy tudnék kiszeretni belőle?

16/L



2020. szept. 14. 22:48
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ami az időnel gyorsabb tud lenni ha akkorát csalodsz benne hogy aztán inkább már meg undorodsz. Ez egy tuti megoldás a tapasztalatok alapján.
2020. szept. 14. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Az idő és egy másik srác.
2020. szept. 14. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
27%

Gyere bevallalak, tobbe nem szeretsz masba :D

A masik lehetoseg az ido.

De a lanyok mindig ugy szeretndk ki, h jon mas es tobbs nem fontos mar nektek az ex.

23/F

2020. szept. 14. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
25%
Miért nem akarod őt?
2020. szept. 15. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Azért nem akarom, egyrészt: mert van barátnője és tényleg nagyon szeretik egymást, két éve együtt vannak és annyira tökéletes a kapcsolatuk.

Másrészt azért nem akarom, mert annyi mindenki oda van érte. Ha szakítana a barátnőjével, csomóan egyből lecsapnának rá, és ezekkel nem szeretnék én versenyezni.

Harmadrészt pedig nem is tudom beleképzelni magam egy kapcsolatba.

2020. szept. 15. 10:08
 6/8 A kérdező kommentje:
Sokkal egyszerűbb lenne elfelejteni. De mivel minden héten egyszer látom nem tudom elfelejteni. Csak kiszeretnék szeretni belőle.
2020. szept. 15. 10:09
 7/8 anonim ***** válasza:
0%
Az elet egy verseny szerelmem.
2020. szept. 15. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem is sokáig voltak fiúk a suliban, akiket szerettem, sokszor csak távolról. Ha mindennap látod, nehéz kiszeretni belőle, nekem is nehéz volt, de nem lehetetlen. Az idő tényleg megoldja, de sokszor tényleg egy másik fiú. :) Vagy ha csinál valami nagy bunkóságot veled és megutálod. :/ Annyit tudok tanácsolni neked, persze ha osztálytárs akkor nem annyira működik, hogy próbáld kerülni a helyeket, ahol tudod, hogy szokott lógni. Ne menj szándékosan arrafelé.
2020. szept. 16. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!