Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan kell kiszeretni valakiből?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kell kiszeretni valakiből?

Figyelt kérdés

Az utóbbi hetekben megtetszett az osztálytársam. Egy ideje egy osztályba járunk, nem tudom

hogy lehetséges. Nem szeretném, hogy tetsszen, de nem tudom megakadályozni. Neki másik lány tetszik, egyértelműen. Hogyan tudnám kiverni ezt az egész szerelmesdit a fejemből? Már kezdek vele álmodni, egyre rosszabb...



2019. okt. 1. 19:11
 1/6 anonim ***** válasza:

Győzd meg magad arról, hogy másik lány a kedveltje. Igyekezz észrevenni rajta valamit (ruhája, mozdulata, szokása...), ami nem tetszik neked.

Ffi.

2019. okt. 1. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
71%
Pár hét múlva már nem fogsz semmit érezni, hidd el.
2019. okt. 1. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
81%
De ha jó fej és szimpatikus akkor igazából miért ne lehetne valami?😄
2019. okt. 2. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Legutóbbi kommentelőnek: Örülnék ha lenne belőle valami, csak hát sajnos ez tőlem függ, nekem meg semmi esélyem nem lenne nála, vagy úgy senkinél...
2019. okt. 22. 20:28
 5/6 anonim ***** válasza:
Ne légy ilyen negatív, miért ne jöhetne össze?
2019. okt. 23. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
mert neki más tetszik, a természetem pedig gyerekes...
2019. nov. 7. 18:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!