Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mik lehetnek olyan jelek,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mik lehetnek olyan jelek, hogy semmi esélyem és mik lehetnek olyan jelek, hogy viszonzott érzésről van szó?

Figyelt kérdés
Belezúgtam az egyik lányba az osztályból. Fogalmam sincs, hogy én is tetszem e neki vagy egyáltalán nem. Elég nehéz megállapítani, hogy csak barátként tekint e rám vagy sem. Az is lehet, hogy totál heteró. Heteró lányok, ti hogy adjátok egy olyan lány tudatára, hogy semmi esélye, akivel nagyon jóban vagytok és sejtitek, hogy belétek zúgott? Meleg lányok, ti hogy adjátok egy lány tudatára, ha tetszik nektek? Bisex lányok, ti véleményetek még inkább érdekel, mert szerintem ő is bisex, ha nem hetetó. Ha tetszik nektek egy lány, aki nem tudja rólatok, hogy a saját nemetekhez is vonzódtok, akkor milyen jelekkel próbálnátok a tudatára adni? Köszi szépen ha adtok pár tippet! (Az olyan válaszok, hogy kérdezd meg tőle bla bla nem érdekelnek, ha megtudja, hogy tetszem neki, de ő nem érez így, akkor lőttek a barátságunknak (és még évekig egy gimibe járnj vele úgy…) és mindenki egy nyomoló rohadéknak fog tartani, aki rányomul minden heteró csajra) Köszi az értelmes válaszokat!!

jan. 28. 21:02
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ilyen esetben nem jeleket kell figyelni. Konkrétan ki kell derítened, hogy vonzódik-e a lányokhoz (is), addig meg nem érdemes bepróbálkozással kísérletezni.
jan. 28. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a választ! A kiderítés alatt mit értesz, hogyan tudom kideríteni, ha nem a jelek figyelésével?
jan. 28. 22:22
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

1es jól írja mivel még évekig egy suliba jártok előbb azt kellene meg tudni hogy milyen beállítottságú ha szerencséd van akkor lehet hogy ő is ebben a cipőben jár

(nem tudja hogy veled mi a szitu)

Probálj vele minél jobb kapcsolatban lenni/maradni úgy hamarabb megtudhatod

Bár azt nem írtad le H miből gondolod hogy bi?

jan. 28. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Elég sokat beszél a fiú crushjairól (lehet ezzel közölni akarja, hogy totál heteró) viszont eléggé támogatja az LMBTQIA+-t és talán velem közvetlenebb, mint más haverjaival (és alapvetően kinézetre meg személyiségre se olyan mint a legtöbb hetró lány, bár ez nem annyira számít) szóval lehet hogy bisex. De nem tudom, ezért kértem a segítségeteket, hogy írjatok jeleket, mi az amivel esetleg utalni szeretett volna arra, hogy semmi esélyem vagy, hogy tényleg bisex.
jan. 29. 06:47
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

"hogyan tudom kideríteni, ha nem a jelek figyelésével?"

Meg fog lepni, de az emberi kommunikáció nagyon sok titkot fel tud fedni :D Bár akkor is a jeleket kell figyelni, csak így tudatosan csinálod.

Nem kell konkrétan rákérdezni, hogy "te amúgy szívesen kinyalnál?", de elég 1-2 intimebb poént bedobni, amikor kettesben vagytok, és meglátni, mit reagál rá. Vagy elkezdtek beszélgetni egy jó színésznőről, hogy melyikőtök mit csinálna vele. Nem tudom, hány évesek vagytok, de akár egy pizsiparty is egész jó az ilyesmire. Lecsúszik 2 korty alkohol, egyből közvetlenebbek lesztek egymással.

jan. 29. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Gimisek vagyunk, kiskorúak, szóval az ital nem nagyon opció. Nem tudom hogyan hozzak fel egy ilyen témát, hogy mennyire bejön x színésznő, ha ő se tudja rólam, hogy meleg vagyok. És ha felhoznám azt a témát, hogy amúgy meleg vagyok, akkor szinte biztosra vágná, hogy bejön nekem, ami elég ciki lenne, akkor, ha heteró, mármint én se örülök, ha egy pasin látom, hogy bejövök neki.
jan. 29. 15:23
 7/11 anonim ***** válasza:
32%

Nem kell a színésznős dolgot túl gondolni meg kérdezed hogy mi a véleménye róla vagy hogy szerinte eredeti vagy szilikon cickója van e utánna meglátod hogy reagál rá hogy folytatódik a beszélgetés nyilván nem azzal kezdeni hogy ki mit csinálna vele

De amúgy jó amit írt az 5ös

jan. 29. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is van meleg barátom, mégis egy percig sem hittem, hogy bejövök neki. Nem volt drámai pillanat, mint a filmekben amikor elmondja, egyszerűen csak amikor én egy lányról áradoztam ő egy fiúra tett megjegyzést, én ezt tudatosítottam magamban, ennyi. Sokat viccelődünk ilyenekkel, mégsem merült fel bennem, hogy tetszenék neki (volt, hogy kötölte is, hogy ne aggódjak). Szerintem ezt ő tökéletesen jól kezelte.

Szerintem osztálykiránduláson, vagy csak őszintébb percekben arra terelheted a témát, hátha elmondja.

jan. 29. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Köszi amit írtál! Én azért gondoltam, hogy le fogja vágni, hogy bejön nekem, ha elmondom, hogy meleg vagyok, mert próbáltam nemtom flörtölni vele, fizakailag érintkezni vele, ha netalántán azt hiszi, hogy heteró vagyok, akkor még lehet az ilyeneknek nem tűnnek fel neki, de ha megtudja, hogy meleg vagyok, akkor ezek turira feltűnnek neki, ami elég ciki lesz, ha ő heteró.

Köszi az osztálykirándulásos tippet, bár még elég sokára lesz, de ez egy jó ötlet, ha addig nem lesz semmi. Szerinted mivel tudnám erre terelni a témát? Mármint szoktunk arról melegséggel kapcsolatos témákról beszélgetni, de arról így kifejezetten, hogy egyébként én is leszbi vagyok vagy esteleg ő bisex nem annyira esett szó ilyen beszélgetéseknél se, hogyan tudnám esetleg kifejezetten erre terelni a témát?

Köszi az eddigi segítséget mindenkinek!

jan. 29. 17:07
 10/11 anonim ***** válasza:

Nem azt mondtam (#5 vagyok), hogy mondd el neki, hogy meleg vagy. Csak hogy dobj fel egy színésznőt, hogy "itt van például XY, hát olyan jól néz ki, hogy eskü még le is fektetném [hahaha], fogadjunk neked nem tetszik ... kajak, hogy neked YZ jön be inkább? tőle még én is jobb vagyok, nem? [hahaha]" aztán ha nem akar rá reagálni "de most komolyan, hát még te is jobb vagy nála, nehogy beinduljak rád [hahaha]" vagy bármi. A jelekből úgy is fogod látni a következő lépést, hogy meddig mehetsz el. Ha már a beindulás témánál vagytok, és látod, hogy nem zárkózik el ettől az iránytól, hozzáérhetsz a combjánál vagy szimplán csak így random közel hajolsz hozzá és poénkodhatsz tovább ezen a szálon, hogy "nehogy beinduljak rád [lol]".

A lényeg, hogy komolytalankodd el a témát, így nem lesz egyértelmű a beállítottságod, de ki tudod deríteni a témához való hozzáállását.

jan. 30. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!