Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Első nagy (viszonzott) szerele...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első nagy (viszonzott) szerelem elmúlik valaha vagy mindig lesznek elfolytott érzések?

Figyelt kérdés
15 voltam. Soha nem felejtem el... Már 2 éve szakítottunk, de feltudom idézni bármelyik pillanatát úgy mintha csak tegnap történt volna. Talán akkor én voltam a legboldogabb ember. Nagyon mély sebek vannak még mindig bennem. Nincs nap, hogy ne gondoljak rá, vagy ne jusson eszembe egy emlék. Egyszerűen kész vagyok tőle. Lenne lehetőségem akár már holnap újra együtt lenni vele viszont ez már nem menne. Fogalmam sincs mi játszodik le bennem.
2017. máj. 23. 20:43
 1/6 anonim ***** válasza:
0%

Kanos vagy.


Már meg ne haragudj, tényleg nem bántani akarlak vagy megsérteni, de 12-13 évesen aztán nagy szerelem lehetett.


Kamaszutrát azért remélem nem olvastál ez idő alatt.

2017. máj. 23. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a szerelem elmúlhat. Maga a legelső szerelem érzése, a sok-sok újdonság, az az önfeledt, odaadó szeretet, kötöttségek, feladatok, nyomások nélkül, az az, ami miatt lehetetlen túltenni magunkat rajta. Egyszeri alkalom.
2017. máj. 23. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
12-13?? 15 voltam de le is írtam..
2017. máj. 23. 20:48
 4/6 anonim ***** válasza:
0%

azt írtad, 2 éve szakítottatok. Emberi számítások szerint akkor 13 voltál.

Szerintem elmúlik, de tudom,hogy vannak emberek, akik évtizedek alatt sem hevernek ki egy szakítást. Ez inkább férfiakra jellemző.

2017. máj. 23. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
15 voltam. Így kezdi.. mi van, ti az első sort sem olvassátok el??
2017. máj. 23. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Na vegre 5-os megjott valakinek az esze.... es kerdezo szerintem amennyit olvastam nagyon nehez de nekem meg soha nem lett volna olyan hogy viszonozzak a szerelmem
2017. máj. 24. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!