Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan felejthetném el?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan felejthetném el?

Figyelt kérdés
Sziasztok!Bár még csak 18 éves vagyok, de ez már nem az első ilyen eset.Egy olyan lányba vagyok halálosan szerelmes, aki soha nem lehet az enyém, de még csak azt sem tudja, hogy szerelmes vagyok belé.Komolyan nem értem, hogy miért mindig egy ilyen lányba szeretek bele.Nálam 4 évvel idősebb és eddig is nagyon bejött, de tegnap elég sok időt töltöttünk el kettesben(munka miatt) és még jobban beleszerettem.Viszont esélyem sincs nála.Hogyan felejtem el gyorsan?Étvágyam sincs, és folyamatosan csak rá gondolok.
jan. 30. 17:22
 1/2 anonim ***** válasza:
Elfelejteni csak úgy tudod, ha megsérül az agyad. Reméljük ilyen nem lesz, elég csak túllépned rajta, amit nagyon leegyszerűsítve úgy érhetsz el, hogy nem gondolsz rá, nem nézed őt a neten és hasonlók.
jan. 30. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Kérj meg valakit hogy KO-zon ki vagy egy másik megoldás hogy újra rakod a windowst
jan. 31. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!