Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » 14 eves csaj 19 eves fiuval...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

14 eves csaj 19 eves fiuval gaz ? Mit gondoltok ?

Figyelt kérdés
jan. 31. 18:41
1 2 3 4
 11/40 anonim ***** válasza:
93%

Hát figyelj, sokszor az egyetemista korú srácok is egy 14 éves szintjén vannak (persze ez lányokra is igaz) szóval..:D Az érdeklődés és az életfelfogás változhat a korral ez tény, de két eltérő korosztály is megtalálhatja a közös hangot, nincs ez kőbe vésve.


#10 Értem amit mondasz, nyílván a szülő félti nyolcadikos gyerekét de őszintén.. ha egy 15 éves "pakolgatná" akkor jobb lenne a helyzet? :D

jan. 31. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/40 anonim ***** válasza:
33%
Vagyha egy 15 éves lány pakolgatná a lányodat.
jan. 31. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/40 anonim ***** válasza:
56%
#11 "Értem amit mondasz, nyílván a szülő félti nyolcadikos gyerekét de őszintén.. ha egy 15 éves "pakolgatná" akkor jobb lenne a helyzet?" - Igen, jobb lenne. Egyrészt nem általános, hogy egy 15 éves srác már tapasztalt szex terén, így felfedezhetnének mindent együtt. A másik, hogy egy 19 éves srác sokkal nagyobb eséllyel használja ki a 15 évest, mint egy kortárs.
jan. 31. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/40 anonim ***** válasza:
64%
Gáz
febr. 1. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/40 anonim ***** válasza:
56%
Gáz bizony
febr. 1. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/40 anonim ***** válasza:
43%
Te egy beteg ember vagy
febr. 1. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/40 anonim ***** válasza:
87%

#13

"Igen, jobb lenne. Egyrészt nem általános, hogy egy 15 éves srác már tapasztalt szex terén, így felfedezhetnének mindent együtt."


-Igen, annak is megvan a maga bája, de ha meg tapasztaltabb akkor talán jobban oda tud figyelni a partnerére stb.. Szóval a felek tapasztaltsága szexuális téren nem kéne hogy befolyásoló tényező legyen.


"A másik, hogy egy 19 éves srác sokkal nagyobb eséllyel használja ki a 15 évest, mint egy kortárs."


-Nos tény hogy ez is benne van a pakliban, de azért nagy általánosságban nem merném kijelenteni, hogy egy 15 évest komolyabban lehetne venni. Sőt, esélyes hogy egy ennyire fiatal lány egy hónap múlva már másba lesz szerelmes. Úgyhogy ennek is két oldala van ám.


Ne érts félre, nem azt mondom hogy a nagy korkülönbség legyen az etalon, csupán azt akartam érzékeltetni hogy nem ennyire fekete-fehér a dolog. És hát.. annyit megérdemelnek hogy ezt ők döntsék el. Ki vagyok én hogy mások helyett döntsek a saját szerelmi életükről? :D Van elég bajom a sajátommal is :D

febr. 1. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/40 anonim ***** válasza:
19%
Eleve gáznak tartom, hogy valakik között ekkora korkülönbség legyen.
febr. 1. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/40 anonim ***** válasza:
100%

Határeset. Ha a lány általános iskolás, a fiú meg egyetemista, akkor eléggé fura.

De a két embertől függ. Nekem volt olyan osztálytársam, aki 14 évesen ismerkedett meg a férjével, aki már elmúlt 20. Azóta is együtt vannak, köszönök szépen, jól vannak.

Egy 16 éves is ugyanúgy átverheti és kihasználhatja a 14 éves lányt. Azért a kérdező se idős, nem egy 30-as, 40-es pasi.

febr. 1. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/40 anonim válasza:
14%
Törvénybe ütközik, és gáz is szerintem
febr. 1. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!