Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogy magyarázza meg magának...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy magyarázza meg magának egy csaj hogy a szerinte full heteró pasija lelépett egy fiúval? Vajon mit tud bedumálni magának egy ilyen szituban?

Figyelt kérdés

Csak kíváncsi vagyok a véleményekre meddig terjedhet az önámítás. A sztori annyi lenne hogy egy fiú van neki barátnője és a fiúnak van egy régi osztálytársa, egy másik fiú aki bevallottan meleg.

A csaj többször megjegyzi hogy elvileg tartania kéne hogy a fiúja körül egy homi legyeskedik de mégse tart semmitől, mert az ő pasijánál ennek a hominak zéró esélye van elvégre az ő pasija az alfahím a szuperheteró. És egy pillanatig sincs veszély hogy egy homár elcsábítsa.


Na megtörténik: a fiú szakít a csajjak megmondja neki mást szeret és ki mást: azt a homi fiúkát akinek ugye „semmi esélye”…. semmi esélye csak épp szakított az álompasi, a szuperheteró miatta…


És még azt se lehet mondani hogy elcsábította elvégre a „szuperhím” is megmondja: az ő döntése volt és pont.

Csak az a kérdés ebben a szituban a csaj hogy magyarázza ki magában hogy az ő szuperheteró pasija az bizony… hát jó esetben is bi.

Szóval heteróságról szó nincs nem is volt soha. Elvégre az ő álompasija azt is elmondja: ezer éve ismeri a homi fiúkát együtt jártak még általánosba is sokkal régebben ismeri mint a csajt és bizony már korábban is történt a homui fiúka és közte egy két dolog…


Vajon mit magyaráz be magának a csaj hogy akkor most mégis mi a szitu? MI van az alfahím szuperheteró pasival?


2016. nov. 27. 15:41
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Haver, ezt szörnyen kínos volt elolvasni. Borzasztó stílusban írsz.
2016. nov. 27. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek.Szerintem írd át valahogy normálisabban.
2016. nov. 27. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szörnyen fogalmazol.

Egyébként mit kell ezen bedumálni? Ezt csaj max elfogadni tudja, megváltoztatni nem, sőt az időben sem tud visszamenni, hogy ne jöjjön össze a bi pasival.

Nem értem a kérdésed.

2016. nov. 27. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Előttem már elmondták hogy borzalom ez a stílus, szóval én nem teszem (Oops I did it again~ :$) de engedd meg hogy megosszak veled (is) egy tanácsot amit minden lánynak észben kéne tartania. SOSE ÁLLJ A HOMOSZEXUÁLIS SZERELEM ÚTJÁBA!!!!! D:

Oké ezt nem kell komolyan venni, csak kibukott a bl rajongó énem. Komolyra fordítva a szót, ez tényleg nem egy olyan dolog amibe bele lehetne, vagy kéne magyarázni bármit is. Ha egy csaj miatt hagyta volna el az alfahím az alfanőstényt, az jobb lett volna? A végeredmény mindkét esetben azonos, onnantól pedig a leghelyesebb dolog a tovább lépés. Nem ám egy ultrahipermacsó kőkorszaki szaki él az országban, találhatsz még másikat.

2016. nov. 27. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!