Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ki volt a gyerekkori szerelmed?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki volt a gyerekkori szerelmed?

Figyelt kérdés
febr. 3. 18:27
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
61%
V. Gréta
febr. 3. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
76%
A Kati.
febr. 3. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
74%
Több is volt, egy óvodás, egy kisiskolás elsőben, meg másodikban is egy. Andrea, Éva, és Lilla. Meg volt később általános 7-ikben is, Bettina, na meg Zsuzsa is.
febr. 3. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
76%
Szerelmes még nem voltam szerintem de volt egy csaj aki a mai napig a fejembe van mert én csesztem el a dolgot. Én 16 voltam ő meg 19. Most 21 vagyok ő meg 24 és azóta már rég megházasodott :D
febr. 3. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
81%
A Gábor.
febr. 3. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 Metionin ***** válasza:
30%
Nekem nem volt. Nézte is furán, mert sokszor kérdezgették anyám barátnői, hogy na ki tetszik az oviban meg a suliban, hát mondom senki, mert kéne? :D
febr. 3. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim válasza:
43%

Grégori Baquet 😅

Kicsiként imádtam az eredeti, francia Rómeó és Júlia musicalt nézni (az eredetit igazából most is, az újjal már más a helyzet), amiben ő játszotta Benvolio-t. Szüleim mesélték, hogy odáig voltam érte :D

febr. 3. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
68%

K. Tibi, S. István, F. Zoltán, Béla.

😔😉

febr. 3. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
13%
Leírták. Mit kezdesz vele?
febr. 3. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
68%

Ádámnak hívták.

De inkább sok hírességbe voltam belezugva. 11 évesen a Good Charlotte énekesébe, a Hooligans dobosaba, aztán jött a Tokio Hotelből Bill . Aztán jött a focis korszakomban Sergio Ramos, Cesc Fabregas. Aztán kicsit felnőttem már végre.

febr. 3. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!