Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Ti megtartanátok az exetek...

Ti megtartanátok az exetek szerelmes leveleit emlékbe? Meg a gyerekkori dolgaitokat?

Figyelt kérdés
Most költözöm a szüleimtől és nem tudom mit csináljak ezekkel...
2018. nov. 18. 13:29
1 2
 1/13 nemaRendőrség ***** válasza:
30%
Hagyd ott
2018. nov. 18. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
49%
Egyértelmű, hogy nem
2018. nov. 18. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
69%
Én igen, megtartok minden olyan emléket, ami fontos számomra, mivel az az életem része (volt).
2018. nov. 18. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
78%
Az extől és a kapcsolattól függ.
2018. nov. 18. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
78%

A legelső barátnőm nagyon szépen rajzolt, pl. engem is lerajzolt, ezt megtartottam. Szerelmes leveleket tuti nem tartanék meg.


Gyerekkori dolgaim közül ami ifjúsági könyv, repülős kártyák, régi társasjáték, ilyeneket megtartottam. Minden kacatot persze nem.

2018. nov. 18. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
77%

Szerintem tartsd meg. Biztos elfér egy cipősdobozban egy szekrény mélyén, aztán 30 év múlva biztos érdekes lesz újra elolvasni, megnézni.

Én elkövettem azt a hibát, hogy mindent bedobtam a kazánba, leveleket, képeket, még a negatívokat is, de így 50 évesen jó lenne elővenni, és elmerengeni a régi szép időkön. Persze, ha szép volt.

2018. nov. 18. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
82%
40 év múlva megkapid a választ. Vagy bánni fogod hogy kidobtad, vagy nem. Én meglepődte, örültem amikor felbukkant az első szerelmem és elém tette a leveleket amiket katonaként írtam 😘
2018. nov. 18. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
72%

Én eddig mindhárom kapcsolatomból megtartottam minden emléket. Nem volt szívem kidobni, hiszen ezek az emberek hiába alakultak így a dolgaink az életem részei voltak .


A szekrenyem alján vannak ezek az emlékek és kis dobozban. Néhanapján előveszem és jó érzéssel tölt el el hogy az életem részesei voltak. Sosem dobtam ki se képet, se ajándékot , se képes ajándékokat, csak eldugtam, hogy ne legyenek szem előtt .

2018. nov. 18. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
63%
Igen, minden olyan dolgot igyekszek megtartani, amikről tudom, hogy emlékek lesznek.
2018. nov. 18. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
63%
Én amit csak lehet, beragasztok a naplómba, minden mást pedig eldobozolok. Évekkel később tök jól visszanézni ezeket :)
2018. nov. 18. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!