Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan tudnék megismerkedni...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnék megismerkedni egy zárkózott fiúval?

Figyelt kérdés

Rendszeresen szoktam látni a vonaton hónapok óta egy fiút aki nagyon tetszik. Régebben jóban voltam egy rokonával és tőle megtudtam róla több dolgot,azt is,hogy nagyon zárkózott. Ez látszik is,mert nem nagyon láttam,hogy beszélt volna bárkivel és úgy tűnik,hogy el van a saját világában és nem igazán figyel körülötte senkire. Nagyon szeretném megismerni,de ő így biztos nem fog kezdeményezni. Többször volt olyan,hogy rám nézett és pár másodpercig rajtam tartotta a tekintetét meg olyan is volt,hogy maga elé engedett,de más nem történt,pedig sokat szoktam nézni. Sajnos mostanában még annyit sem néz rám,mint amennyit pár hete. Rá szeretnék köszönni,de mindig zenét hallgat és nem is hallaná,mert hallottam már,hogy valaki ráköszönt,de nem köszönt vissza és úgy tűnt,hogy nem is vette észre. Múltkor bejelöltem facebookon ismerősnek és nem jelölt vissza. Mondjuk a profilom alapján nem is lehet egyből megállapítani,hogy én vagyok az,ha nem tudja a nevemet,mert nem látszik az arcom. Sajnos a rokonát sem tudom megkérni,hogy mutasson be neki,mert már nem igazán beszélek vele. Gondolkoztam rajta,hogy oda megyek hozzá beszélgetni,de nagyon zavar,hogy több ismerősöm ott van a vonaton és nem szeretném,hogy mások is hallják meg figyeljenek.Meg én sem vagyok túl nyitott és nagyon ideges vagyok a közelében. Nem tudom mivel mehetnék oda,hogy ne nézzen hülyének. Igaz,lenne több közös témánk,mert hasonló az érdeklődésünk,csak félek,hogy mivel zárkózott nem igazán akarna semmiről sem beszélgetni egy idegennel. Több téma eszembe jutott amivel oda mehetnék hozzá,de egyik sem valami jó.

Köszönöm szépen előre is a segítséget!:) (Beszólogatós,értelmetlen válaszok nem érdekelnek) 16/L


febr. 3. 21:46
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
Mondjuk ugy hogy ram irsz!
febr. 3. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
35%
Írd le egy kis papírlapra a telefonszámodat mellé egy szívecskével és amikor együtt utaztok add oda neki mielőtt leszáll.
febr. 3. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
69%

Menj oda hozzá, ha zárkózott akkor ő biztos nem fog indítani

Beszélgess vele és ha úgy tűnik megy a dolog akkor cseréljetek számot

febr. 3. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%

Majd megb...ni is te fogod?!


Jöjjön már meg a józan eszed! Hónapok óta elcseszed egy szerencsétlenre a fiatal éveidet....

Ez egy lúzer!

febr. 4. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
7%
Szerintem a csajához szokott utazni a vonattal.
febr. 4. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
46%

Nem jelolt vissza, akkor nem erdekled.

Sajnalom, de ha neten is ennyire beszari, akkor te meg fogsz őrűlni…

febr. 4. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat,azoknak akik értelmesen válaszoltak.

5-ös válaszolónak írom,hogy nincs neki barátnője,ha lenne nyilván elengedném és nem gondolkoznék azon hogyan kezdeményeznék vele beszélgetést.


Majd oda megyek hozzá beszélgetni,csak nem tudom milyen témát hozzak fel. Mert azzal nem szeretnék oda menni hozzá,hogy elmondom egyből, hogy tetszik. Inkább valami ürüggyel.

febr. 4. 12:10
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha zárkózott semmiképpen ne rohand le a nagy szerelmeddel, mert az ilyen ember fojtogatóan éli meg. Apróbb lépésekkel közeledj felé, idővel majd megnyílik neked és keresni fogja a társaságod. Ha a bizalmát megszerezted, akkor már nyert ügyed van.
febr. 8. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!