Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Van egy fiú a suliból,aki...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy fiú a suliból,aki tetszik és a suliban valentin nap miatt lehet anonim levelet írni és nem tudom, hogy hogyan fogalmaztam meg neki az érzéseimet, hogy ne legyen égő vagy gáz?

Figyelt kérdés
Ebben kérnék segítséget.

febr. 7. 17:34
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
93%
Már megint a szerelmi vallomás... Lehet meglepő, de ennél a kérdésnél is leírom, hogy a szerelmi vallomás csak a filmekben működik. Inkább az instádat írd le neki a levélben, hogy rádírhasson, vagy valami hasonló.
febr. 7. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Hányadikosok vagytok?
febr. 7. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
90%

Ne haragudj, de névtelenül nagyon rossz ötlet.

Nekem régen volt ilyen, írt valaki nekem egy levelet. Én még se tudtam, hogy ki írt nekem...

Sok lánynak jöttem be

febr. 7. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
67%
Írd rá a neved is annyi a lényeg
febr. 7. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
79%
Csinálj rejtvényt a nevedből. Fejtse meg. 😁
febr. 7. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
24%
Én szívesen segítenék neked ebben.
febr. 8. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
73%

Én is szívesen segítenék...

Tudsz írni több dolgot magatokról, milyen a kapcsolatotok, miket tudsz róla?

Mert ezek tudtában részletesebb segítséget tudnánk adni

Akár privátban is válszolhatsz bar ez egy anonim oldal

febr. 8. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
100%
7-es, attól, hogy anonim oldal, lehet, sőt kell privátot írni! A profilnevet nem a saját nevével adja meg az ember, nem gondolod talán??? Pár naiv ember megadja, de nem javasolt. Toplistában szétnézel, 100 névből 99 kitalált név, de szám, egyéb karakter is lehet. A mailcímed nem látják itt a felhasználók.
febr. 8. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Ezért írtam hogy válaszoljon privátban...de ha csak annyit mond hogy hanyadikosok és X-szer beszéltek eddig akkor azt ide is kiírhatja
febr. 8. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
52%
Ismered a srácot? Nem 3-4 évvel idősebb nálad és a hátad mögött nevet rajtad? Ezeket gondold át mielőtt bármit írsz. Sajnos tapasztalat. 5 hónapig szívatott egy olyan fiú akiért a fél karomat odaadtam volna. Ilyenekbe inkább ne menj bele
febr. 8. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!