Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Van egy fiú a suliból,aki...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy fiú a suliból,aki tetszik és a suliban valentin nap miatt lehet anonim levelet írni és nem tudom, hogy hogyan fogalmaztam meg neki az érzéseimet, hogy ne legyen égő vagy gáz?

Figyelt kérdés
Ebben kérnék segítséget.

febr. 7. 17:34
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
49%

Szerintem jó ha írsz neki valentin napi levelet de pl mi van ha a suli a tied nem adja oda neki, vagy nincs benn aznap....stb

Legyél merész menj oda hozzá és mond el neki hogy érzel vagy ha félsz akkor írj ra online [ha ignorál, akkor megdumálhatod valamelyik barátnőddel hogy monsjátok azt hogyfelelsz vagy mersz volt, vagy fogadtattok...legyél merész sok sikert

febr. 8. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%
Végül történt valami, Kérdező?
febr. 17. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!