Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Honnan tudhatom hogy tetszek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudhatom hogy tetszek neki?

Figyelt kérdés
Van egy srác akivel már kb 1éve ismerjük egymást. Barátok vagyunk, de sajna megtetszett nekem. Néha van egy olyan érzésem, hogy talán én is neki, de nam vagyok túl tapasztalt ilyen téren. Ti mikből/milyen viselkedési módokból szoktátol levenni ha tetszetek valakinek?

febr. 7. 18:44
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Megkérdezed...
febr. 7. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
84%
Inkább kérdezd meg, úgyis barátotok vagytok...
febr. 7. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Kérdezd meg tőle! ha nem is tetszel neki, akkor is, mi lesz?


bátorság.

febr. 10. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, igazság szerint félek attól, ha nem érez úgy mint én, nagyon kellemetlen lennének köztünk a dolgok, és ahhoz nekem túl fontos barátilag is hogy ez miatt elromoljon köztünk a kapcsolat. Azért kérdezem, hogy ki milyen "jeleket" szokott küldeni, hogy biztos legyek abban, hogy érez felém többet mint sima barátság és akkor rá is kérdezek, de nem akarok elhamarkodott döntést hozni
febr. 10. 16:09
 5/5 anonim ***** válasza:
A normális emberek ebből nem csinálnak ügyet. Ha megkérdezed, és nemet mond, pocsékul fogod magad érezni egy jó ideig, de utána lehet a barátságot folytatni, mintha mi se történt volna. De megéri, hátha bejön.
febr. 14. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!