Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Halp!Valami ötlet?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Halp!Valami ötlet?

Figyelt kérdés
Van egy lány akivel elég sokat szoktunk beszélni instán.Dn írtam rá hogy tetszik,és ő is azt mondta hogy bejövök neki(ismerjük egymást).Sajna nem tudunk találkozni még egy ideig,mert idén érettségizik és sokat kell tanuljon.Mit tudnák neki adni Valentin Napra?Valami ötlet?🙂

febr. 7. 19:54
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Upsz! Autocorect.*Help
febr. 7. 19:55
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha tartasz valentin napot akkor valami egyszerűt de aranyosat. Adhatsz neki egy csokor virágot, egy doboz bonbont, valami egyék ilyen tipikus ajándék csokit mint pl ferrero. Írhatsz is rájuk valami kis cetlit amin esetleg egy aranyos kis vers van vagy kedves szöveg amit te magad írsz neki. De lehetsz egyedibb és kreatívabb akár
febr. 7. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Az úgy jó lenne,ha beraknám a levelet a postaládába?Tuti meglepődne
febr. 7. 20:13
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha tudod hol lakik akkor sure. Csak akkor lehet nem ő veszi ki hanem a szülei
febr. 7. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Hát nagyjából tudom.😜

Csak akkor lehet nem ő veszi ki hanem a szülei....Hàt ez már lehet gáz

febr. 7. 21:04
 6/12 A kérdező kommentje:
Amúgy a lány nem tudja,hogy én tudom hogy hol lakik(BeRealről tudom).Nem creepy egy picit ?
febr. 7. 21:12
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
De, eléggé. Rakd a táskájához, vagy add a kezébe amit adsz neki
febr. 7. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Inkabb add oda szemelyesen, legalabb latni fogod a reakciot es o latni fogja, hogy megis gondoltal ra
febr. 7. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Amugy eleg gaz ha tudta nelkul kikutattad.

Ne csinald ezt

febr. 7. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
71%

Én is arra szavaznék, hogy add oda személyesen. Emellett pedig felhívnám a figyelmét arra, hogyha te kikutattad a helyzetét, akkor más is ki tudja.

Bár az kicsit fura, hogy februárban azzal utasít el egy talit, hogy a májusi érettségire kell tanulnia, de mindegy, remélem nem ver át.

febr. 8. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!